سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش علی مطهری درباره شکایت از وی توسط برخی از نمایندگان

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۴:٢٩    نسخه چاپی    
من هم می توانم شکایت کنم از آقای الف که چرا اظهارنظرهایش مثل من نیست یا عین من حرف نمی زند که این موضوع کمی خنده دار و بی معنی است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره شکایت از وی توسط برخی از نمایندگان گفت: شکایت از من بی معنی و خنده دار است.

«علی مطهری» در گفت وگو با ایرنا درباره شکایت از وی توسط برخی از نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: من هم می توانم به دلایل متعددی از جمله اینکه چرا به حقوق مردم توجه ندارید، از آنان شکایت کنم.
مطهری با بیان اینکه ˈمن متن شکایت را دیدم، البته نمی دانم چه کسانی این شکایت را امضاء کرده اندˈتصریح کرد: این شکایت حول سه محور اظهارنظرهایم درباره آیت الله منتظری، نهضت آزادی و فتنه سال 88 است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهارداشت: من هم می توانم شکایت کنم از آقای الف که چرا اظهارنظرهایش مثل من نیست یا عین من حرف نمی زند که این موضوع کمی خنده دار و بی معنی است.
مطهری خاطر نشان کرد: اگر اینگونه باشد من هم می توانم علیه این افراد شکایت کنم که چرا شما به حقوق مردم توجه ندارید و هیچ حد و مرزی برای رعایت حقوق مردم قایل نیستید. اگر اینگونه باشد من خیلی بیشتر از آنها شکایت دارم. پس کار این افراد بی معنی است.

تعدادی از نمایندگان مجلس به تازگی شکایت نامه ای را علیه علی مطهری تنظیم و آن را به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارایه کرده اند؛ این نمایندگان معتقدند که اظهارات و رفتارهای مطهری دور از شان نمایندگی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۴:٢٩

   

پر مبحث ترین ها