سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امیدواری سخنگوی رهروان ولایت به ابقای فرجی‌‌دانا

قریب به اتفاق اعضای هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت معتقدند که آقای فرجی‌دانا می تواند نظر نمایندگان را جلب کند
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به برگزاری جلسه هیات رئیسه این فراکسیون با فرجی دانا اظهار کرد: در این جلسه که بنا به درخواست وزیر علوم تشکیل شد آقای فرجی‌دانا در مورد موارد استیضاح توضیحاتی را به اعضای هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت ارائه کرد.

نعیمی رز در گفت وگو با ایسنا، افزود: بر اساس توضیحات وزیر علوم برخی موارد استیضاح مرتفع شده است و تنها یکی دو مورد باقی مانده بود که ظاهراً آقای فرجی‌دانا مصمم به رفع این موارد است که اگر این اتفاق بیافتد ایشان می تواند مجدداً از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

نعیمی رز ادامه داد: وزیر در این جلسه به طرح مواردی در خصوص بورسیه‌ها ، ستاره دارها، برخی گزینش‌ها و همچنین گرفتن استعلام برای برخی کسانی که نمایندگان نسبت به انتساب آنها معترض بودند، پرداخت.

وی یادآور شد: قریب به اتفاق اعضای هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت معتقدند که آقای فرجی‌دانا می تواند نظر نمایندگان را جلب کند، البته شاید اقلیت استیضاح کنندگان این موضوع را نپذیرند و به این باور نرسند که آقای وزیر موارد استیضاح را تا حدودی مرتفع کرده است اما ما که نسبت به استیضاح بی طرفیم و نگاه ما بر مبنای تعامل دولت با مجلس است معتقدیم برخی موارد استیضاح حل شده است.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس در پایان خاطرنشان کرد: اعلام نظر نهایی فراکسیون رهروان ولایت به جلسه روز سه شنبه شورای مرکزی فراکسیون موکول خواهد بود و در آن جلسه که پیش از جلسه استیضاح برگزار خواهد شد فراکسیون رهروان ولایت اعلام می‌کند که آیا موضع اش حمایت از وزیر است یا خیر.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ٢٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها