سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همایش «ما نگرانیم» انتقاد امام جمعه و استاندار را برانگیخت

بازی کردن با آبروی دیگران مخالف اصول و موازین دینی و اصولگرایی است.
برگزاری همایشی با عنوان «ما نگرانیم» در همدان سبب نماینده ولی فقیه در استان همدان و استاندار شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با انتقاد از برگزاری همایش ˈما نگرانیمˈ در همدان گفت: بازی کردن با آبروی دیگران مخالف اصول و موازین دینی و اصولگرایی است.

آیت الله غیاث الدین طه محمدی گفت: همایش اخیر اصولگرایان به سخنان اخیر رئیس جمهور بر می گردد که نباید این موضوع را تا این اندازه بزرگ کرد.

وی افزود: زیر سؤال بردن عملکرد رئیس جمهوری و هیات دولت، موجب ملتهب شدن شرایط کنونی کشور می شود و این کارها را نمی توان اصولگرایی و یا اصلاح طلبی و یا مسلمانی نام نهاد. وی افزود: چرا کسی از عملکرد مثبت دولت سخنی به میان نمی آورد؟ اگر انتقادها را عنوان می کنید باید تحولات مثبت را نیز بازگو کنید. وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت یازدهم گفت: این طرح یک گام بسیار بزرگ برای خدمات رسانی به آحاد جامعه است که باید از دولت خدمتگزار قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان هشدار داد: درصورتی که برگزاری چنین اجلاس هایی از سوی دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب ادامه داشته باشد با هر دو جناح برخورد خواهد شد. گردهمایی اخیر اصولگرایان تحت عنوان ما نگرانیم با محوریت بازخوانی دغدغه های فرهنگی رهبری شامگاه چهارشنبه در تالار معلم شهر همدان با حضور شیخ جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز، شاکری عضو شورای شهر تهران و جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات برگزار شد.

استاندار همدان نیز در برابر آنچه در گردهمائی ما نگرانیم در همدان مطرح شد، موضعگیری کرد و گفت: استان همدان، جای تفرقه افکنی و نفاق انگیزی نیست.

محمد ناصر نیکبخت ضمن تقدیر از موضعگیری امام جمعه همدان در برابر این گردهمائی گفت: از این پس همایش ها با حساسیت بیشتری برگزار خواهد شد.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۵-١٣٩٣, ١٠:٢۶

   

پر مبحث ترین ها