سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دو زمزمه درباره احمدی‌نژاد

اظهارات سقای بی‌ریا البته با واکنش تند حسینیان مواجه شده بود که نشان از اختلافات گسترده در جبهه پایداری به عنوان اصلی‌ترین حامیان احمدی‌نژاد داشت.
در جدیدترین تحول شنیده شده است که نزدیکان سیاسی او تصمیم گرفته‌اند بصورت رسمی و با تابلوی احمدی‌نژاد وارد فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی نشوند. بنا بر آخرین رایزنی‌های تشکیلاتی تصمیم بر این شده است که ورود حامیان احمدی‌نژاد به فضای انتخاباتی در قالب گروه‌های اصولگرا باشد و پس از تشکیل مجلس جدید فراکسیون احمدی‌نژادی‌ها را بوجود آورند.

اظهارات اخیر سقای بی‌ریا، سخنگوی جبهه پایداری در مورد اینکه "احمدی‌نژاد دیگر مورد حمایت ما نخواهد بود" نشان داد که کار طرفداران احمدی‌نژاد برای ائتلاف با گروه‌های اصولگرا چندان هم ساده نیست.

هفته گذشته هنگامی که از سقای بی‌ریا پرسیدند "نظر شما درباره بازگشت احمدی‌نژاد چیست؟" و "آیا شما حاضرید از او حمایت کنید؟"، چنین پاسخ داده بود: «هر فردی حق دارد به عنوان شهروند فعالیت سیاسی داشته باشد. البته مقرراتی وجود دارد و پرونده افراد برای تصدی پست‌ها بررسی می‌شود و نظام باید صلاحیت را تأیید کند. اگر به سال 84 برگردیم و احمدی‌نژاد همان ویژگی‌هایی که باعث شد به او رأی بدهیم را داشته باشد دوباره به او رأی خواهیم داد ولی در این مدت دیده‌ایم که او تغییراتی داشته و راهش عوض شده است. صریحاً می‌گویم در حال حاضر نه حمایتی از او داریم و نه همکاری می‌کنیم.»

اظهارات سقای بی‌ریا البته با واکنش تند حسینیان مواجه شده بود که نشان از اختلافات گسترده در جبهه پایداری به عنوان اصلی‌ترین حامیان احمدی‌نژاد داشت.

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با سایت دولت بهار که از رسانه‌های منسوب به محمود احمدی‌نژاد است، گفته بود: «رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین دیدار دولت دکتر احمدی‌نژاد با ایشان فرمودند دولت شما بیش از سایر دولت‌ها مورد هجمه قرار گرفت که بخاطر دفاع از ارزش‌های انقلاب بود. همین قضاوت رهبر معظم انقلاب برای ارزیابی ما از کارنامه دولت دکتر احمدی‌نژاد کافی است. احمدی‌نژاد خدمات بسیار ارزنده‌ای انجام داده که فراموش‌شدنی نیست و من خودم به ایشان ارادت دارم.»

در تحولی دیگر شنیده شده است که محمود احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که به تازگی با حامیان و نزدیکان خود داشته، در مورد دانشگاه ایرانیان چنین گفته است: «سریعاً پذیرش دانشجو را آغاز کنید. موانع ایجاد شده در این رابطه غیرقانونی است و کسی نمی‌تواند مانع فعالیت ما شود».

دانشگاه ایرانیان اکنون محل اصلی مجادله طرفداران و نزدیکان محمود احمدی‌نژاد با منتقدان اوست.
منبع: مثلث
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ١٨:١٢

   

پر مبحث ترین ها