سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابوترابی فرد: روحانی جایگاه قابل قبولی بین اصولگرایان و اصلاح‌طلبان دارد

رفتار ایشان رفتاری است که امروز در هر دو طیف یک موقعیت قابل قبولی دارند. به نظرم نقش ایشان در فضای مدیریتی کشور و تصمیمات‌شان می‌تواند در ارتقا و کاهش این جایگاه ایفای نقش کند. خودم انتظارم این است که نوع تصمیم و رفتار و مدیریت ایشان این جایگاه را ارتقا ببخشد.
نایب رییس مجلس می گوید نگاه ویژه رییس جمهور به جایگاه رفیع رهبری جای تقدیر دارد.

محمد حسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین با اشاره به عضویت رییس جمهوری در جامعه روحانیت مبارز و اظهارات برخی اصلاح طلبان در خصوص اصلاح طلب بودن وی، گفت: آقای روحانی عضو جامعه روحانیت مبارز هستند و خود ایشان هم این را قبول دارند از این زاویه اگر نگاه کنیم خب طبیعتا جامعه روحانیت مبارز در طیف اصولگرایان تعریف می شود.

وی تصریح کرد: رفتار ایشان رفتاری است که امروز در هر دو طیف یک موقعیت قابل قبولی دارند. به نظرم نقش ایشان در فضای مدیریتی کشور و تصمیمات‌شان می‌تواند در ارتقا و کاهش این جایگاه ایفای نقش کند. خودم انتظارم این است که نوع تصمیم و رفتار و مدیریت ایشان این جایگاه را ارتقا ببخشد.

عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید براینکه مديريت اجرايي كشور بويژه در شرایط فعلي كاري بسيار دشوار و پرفراز و نشيب است، خاطرنشان کرد: نوع گفتمان،‌ تصميم‌سازي‌ها و تصميم‌گيري‌ها مي‌تواند درارتقا و اين جايگاه رییس جمهور نقش مهمي ايفاء نمايد. شخصا از تلاش بي وقفه ايشان و همكاران محترمشان تشكر دارم و از نگاه ويژه ايشان نسبت به جايگاه رفيع رهبري تقدير مي نمايم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۶-١٣٩٣, ٠١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها