سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقدام عجیب یک رسانه وابسته به صدا وسیما درباره نامه خاتمی به رهبر انقلاب

در یکی از این رسانه‌ها که وابسته به صدا و سیما است دستورالعملی از سوی مدیر این رسانه به خبرنگارانش ابلاغ شد که علیه اقدام اخیر سید محمد خانی در نوشتن نامه به رهبری مصاحبه‌هایی با اصولگرایان گرفته شود اما هنگامی که خبرنگاران این رسانه وابسته به صدا و سیما با برخی از فعالان اصولگرا تماس گرفتند با نهیب آنها رو شدند که چرا در پی اینگونه اقدامات تنش زا هستند.
اقدام اخیر حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی در نوشتن نامه‌ای به رهبر انقلاب و آرزوی سلامتی برای ایشان موجب خشم اقتدارگرایانی شد که خواستار تک صدایی در جامعه و انحصار رهبری برای یک جریان خاص یودند.

به گزارش امید،در همین راستا برخی رسانه‌های وابسته به این جریان در چند روز اخیر تمام تلاش خود را برای اهداف ناصواب خود به کار بستند که البته توفیقی به دست نیاوردند.
در یکی از این رسانه‌ها که وابسته به صدا و سیما است دستورالعملی از سوی مدیر این رسانه به خبرنگارانش ابلاغ شد که علیه اقدام اخیر سید محمد خاتمی در نوشتن نامه به رهبری مصاحبه‌هایی با اصولگرایان گرفته شود اما هنگامی که خبرنگاران این رسانه وابسته به صدا و سیما با برخی از فعالان اصولگرا تماس گرفتند با نهیب آنها رو شدند که چرا در پی اینگونه اقدامات تنش زا هستند.آنها ضمن تایید اقدام اخیرسید محمد خاتمی از مصاحبه با این رسانه وابسته به صدا و سیما خودداری کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۶-١٣٩٣, ٠٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها