سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله جوادی آملی: می خواهند با تهمت زدن به هاشمی او را کنار بزنند

این مرد بزرگ به نام جناب آقای هاشمی رفسنجانی (حفظ الله)، دنیا رویش حساب می کند، خب این هم یک روحانیت است امّا مصداق همان حرف حضرت علی(ع) درباره مالک اشتر که لوکانَ حجراً لکانَ صَلداً (اگر سنگ بود، صخره ای سخت می نمود).
سایت هاشمی رفسنجانی - آیت الله جوادی آملی در سخنرانی منتشر نشده ای در سال 84 با بکاربردن تعبیر "تک مرد" برای آیت الله هاشمی رفسنجانی تأکید کرد: تهمت هایی که به ایشان می زنند از برای آن است که از همه مدیرتر است و به همین خاطر است که تلاش می کنند او را کنار بزنند.

در بخشی از این سخنرانی آمده است: این مرد بزرگ به نام جناب آقای هاشمی رفسنجانی (حفظ الله)، دنیا رویش حساب می کند، خب این هم یک روحانیت است امّا مصداق همان حرف حضرت علی(ع) درباره مالک اشتر که لوکانَ حجراً لکانَ صَلداً (اگر سنگ بود، صخره ای سخت می نمود).

جناب آقای هاشمی رفسنجانی اگر درخت بود، تک درخت بود، مشابه تک درختی که در پای کوهی می روید و تمام آنجا را سبز می کند. آقای هاشمی قدرت مدیریتش را از همان اول انقلاب نشان داد، که مجلس را آنچنان اداره کرد، اینها طوری نیستند که در مدیریت آنها کسی تردید داشته باشد، به وجود مبارک حضرت علی(ع) هم همین تهمت ها را می زدند که به درد مدیریت نمی خورد، چون دیدند از همه مدیرتر است او را کنار زدند... .

منبع: آفتاب
telegram 19dey.com
کوثر    29 شهریور 1393 21:29
درود بر جوادی املی
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۶-١٣٩٣, ١۵:١٨

   

پر مبحث ترین ها