سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رحمانی‌فضلی در صحن علنی به سؤالات نمایندگان پاسخ می‌دهد

بروز شده : ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:٢١    نسخه چاپی    
قرار بود که عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤالات 11 تن از نمایندگان به این کمیسیون بیاید، که وی در نشست امروز حاضر نشد، از این‌رو در نهایت 2 سؤال نمایندگان به صحن علنی ارجاع شد و بقیه سوالات در هفته پیش روی تعیین و تکلیف می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در نشست امروز کمیسیون برای پاسخگویی به سؤالات 11 نماینده حاضر نشد و در نهایت برخی از سؤالات برای بررسی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح نشست امروز (سه شنبه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: قرار بود که عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤالات 11 تن از نمایندگان به این کمیسیون بیاید، که وی در نشست امروز حاضر نشد، از این‌رو در نهایت 2 سؤال نمایندگان به صحن علنی ارجاع شد و بقیه سوالات در هفته پیش روی تعیین و تکلیف می‌شود.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز همچنین طرح افزایش نمایندگان و اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه بار دیگر مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت برای تصویب به صحن علنی مجلس ارجاع شد.
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: در نشست امروز همچنین برخی از مواد لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که مربوطه به حوزه شوراها و شهرداری‌ها بود بررسی و تصویب شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:٢١

   

پر مبحث ترین ها