سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرونده تخلفات مسئولان دولت سابق در دستور كار قوه قضاییه است

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩٣, ١٣:١٧    نسخه چاپی    
تا زمانی كه بررسی این پرونده به مرحله صدور حكم برسد زمان می‌برد. اطلاع دارم كه رسیدگی به تخلفات مسئولان دولت سابق در دستور كار است و در نتیجه پیگیری‌های ما مشخص شد كه مسئولان قضایی در حال بررسی این تخلفات هستند.

یك نماینده مجلس با تاكید بر حساسیت مجلس و سایر دستگاه‌های نظارتی بر پیگیری تخلفات مسئولان دولت سابق گفت: پرونده تخلفات رییس جمهور سابق و اطرافیانش در دستگاه قضایی در دستور كار است.

حامد قادر مرزی در گفت و گو با ایلنا در ارتباط با روند بررسی پرونده قضایی محمود احمدی نژاد گفت: این تخلفات هم در كمیسیون اصل نود و هم در قوه قضاییه در حال بررسی است. مجلس هم به عنوان یك نهاد نظارتی قطعا هر جایی كه قانون نقض شده و یا آنكه به خوبی رعایت نشده است در هر دوره ای و هر دولتی اگر گزارشی در این راستا ببیند وارد عمل می‌شود.
نماینده قروه در مجلس با تاكید بر اینكه اجازه نمی‌دهیم قانون با ملاحظات خاص سیاسی اجرا شود گفت: در برابر نقض قانون هیچ وقت سكوت نخواهیم كرد.

این نماینده مجلس با اشاره به روند بررسی این تخلفات در قوه قضاییه یادآور شد: تا زمانی كه بررسی این پرونده به مرحله صدور حكم برسد زمان می‌برد. اطلاع دارم كه رسیدگی به تخلفات مسئولان دولت سابق در دستور كار است و در نتیجه پیگیری‌های ما مشخص شد كه مسئولان قضایی در حال بررسی این تخلفات هستند.

این عضو فراكسیون رهروان ولایت با یادآوری اینكه رسیدگی به این پرونده زمان بر است تصریح كرد: این موضوع مدت زیادی نیست كه در دستور كار نهادهای نظارتی قرار گرفته است اما نباید تصور شود كه مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد بلكه رسیدگی به آن یكی از موضوعات مورد تاكید همه دستگاه‌های نظارتی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩٣, ١٣:١٧

   

پر مبحث ترین ها