سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات سخنگوی وزارت کشور در مورد حزب پایداری و ندا

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٢٨    نسخه چاپی    
وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر ارائه مجوز برای فعالیت حزبی ندا اظهارداشت: پرونده صدور مجوز برای حزب ندا در حال بررسی است و هنوز کامل نشده است.
سخنگوی وزارت کشور گفت: اعضاء پایداری‌ نمی‌توانند با اسم جبهه به فعالیت سیاسی بپردازند، اما فعالیت آن‌ها با عنوان حزب بلامانع است.

“حسینعلی امیری” سخنگوی وزارت کشور در حاشیه مراسم ختم والده آیت الله هاشمی شاهرودی با حضور در جمع خبرنگاران، در خصوص دانایی فر مرزبانی که توسط گروه‌های تروریستی در شرق کشور طی بهمن ماه سال گذشته اسیر شده بود گفت: ما اطلاعات جدیدی در خصوص دانایی فر نداریم و در این مورد دولت پاکستان باید جوابگو باشد.
وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر ارائه مجوز برای فعالیت حزبی ندا اظهارداشت: پرونده صدور مجوز برای حزب ندا در حال بررسی است و هنوز کامل نشده است.

سخنگوی وزارت کشور در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب بیان داشت: در جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب ارائه مجوز برای ۳۵ تشکل مورد بررسی قرار گرفت که در این میان ۵ مورد سیاسی بود و ۳۰ مورد هم در خصوص اصناف بود.

امیری در ادامه در خصوص فعالیت جبهه پایداری بیان داشت: اعضاء پایداری‌ نمی‌توانند با اسم جبهه به فعالیت سیاسی بپردازند، اما فعالیت آن‌ها با عنوان حزب بلامانع است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سخنگوی وزارت کشور در خصوص برگزاری انتخابات میان دوره‌ای در حوزه‌های انتخابیه تفت و میبد و نهاوند اظهار داشت: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات میان دوره‌ای در این دو حوزه انتخابیه آمادگی لازم را داشت، اما شورای نگهبان برای این کار منع قانونی گذاشت و اعلام کرد که شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها