سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پنجمین برنامه تلویزیونی رییس‌جمهور/روحانی در عید غدیر با مردم صحبت می‌کند

رییس جمهوری در این گفت وگوی تلویزیونی به مهمترین مسایل کشور در حوزه های اقتصاد، سیاست خارجی، جامعه و فرهنگ می پردازد و مردم را در جریان رویکردها، عملکردها و آخرین اقدامات دولت در این زمینه ها قرار خواهد داد.
رییس جمهوری اسلامی ایران شامگاه عید سعید غدیر خم و در یک برنامه تلویزیونی به طور زنده با مردم سخن خواهد گفت.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری با اعلام این خبر افزود: حجت الاسلام والمسلمین روحانی دوشنبه شب (21 مهر ماه) و در پنجمین گفت و گوی زنده تلویزیونی ضمن ارایه گزارشی تازه از عملکرد دولت در حوزه های گوناگون، به طور مستقیم با مردم شریف کشورمان گفت و گو خواهد کرد.

«پرویز اسماعیلی» با اشاره به اینکه رییس جمهوری تاکنون 4 گفت وگوی زنده تلویزیونی، 4 نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی در کشورمان، 8 نشست خبری با اصحاب رسانه در استانها، 8 نشست خبری در خارج از کشور و بیش از 28 گفت وگوی رسانه ای مرتبط با سفرها داشته است، افزود: این حجم کم سابقه از ارتباط با خبرنگاران، نشانه ای از توجه به جایگاه ویژه رسانه و فعالان حوزه اطلاع رسانی در همراستا کردن دولت و ملت برای توسعه ایران عزیز و تحقق آرمانهای مردم است.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: رییس جمهوری در این گفت وگوی تلویزیونی به مهمترین مسایل کشور در حوزه های اقتصاد، سیاست خارجی، جامعه و فرهنگ می پردازد و مردم را در جریان رویکردها، عملکردها و آخرین اقدامات دولت در این زمینه ها قرار خواهد داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:١۵

   

پر مبحث ترین ها