سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش نشست نمایندگان با وزیر پیشنهادی علوم

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٠:٢١    نسخه چاپی    
نمایندگان نیز در این جلسه توقعات و نقطه نظرات خود را مطرح کردند. خصوصا در مورد شرایط علمی کشور و این انتظار که دانشگاه به باشگاه سیاسی تبدیل نشود.
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به حضور وزیر پیشنهادی علوم در جلسه امروز یکشنبه فراکسیون رهروان ولایت گفت که وی عنوان کرده وزارت علوم را مرکز تولید علم می‌داند نه پایگاه جناح‌ها و گروه‌های سیاسی.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ در جلسه صبح امروز فراکسیون رهروان ولایت که با حضور محمود نیلی احمدآبادی برگزار شد آقای نیلی توضیحاتی در مورد سوابق علمی خود ارائه کرد.
وی افزود: نمایندگان نیز در این جلسه توقعات و نقطه نظرات خود را مطرح کردند. خصوصا در مورد شرایط علمی کشور و این انتظار که دانشگاه به باشگاه سیاسی تبدیل نشود.

اسداللهی ادامه داد: وزیر پیشنهادی علوم نیز در این جلسه گفت که وزارت علوم را به عنوان مرکز تولید علم می‌داند نه پایگاه جناح‌ها و گروه‌های سیاسی.
به گفته‌ اسدالهی وزیر پیشنهادی علوم در این جلسه عنوان کرد که خود را در چارچوب نظام می‌داند و از کسانی که در چارچوب نظام و معتقد به آن باشند استفاده خواهد کرد.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت همچنین خاطرنشان کرد: آقای نیلی در این جلسه گفتند که بنا ندارند از افراد حاشیه دار، حاشیه ساز و کسانی که در آشوب‌ها بودند استفاده کنند.
وی در پایان با بیان این‌که «هنوز رویکرد فراکسیون رهروان ولایت در مورد وزیر پیشنهادی علوم مشخص نشده است» گفت که احتمالا جلسات دیگری بین فراکسیون رهروان ولایت و وزیر پیشنهادی علوم برگزار شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها