سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماينده ها قلباً مخالف «نيلي »نيستند/روحاني درحق فرجي دانا کم لطفي کرد

بروز شده : ۶-٠٨-١٣٩٣, ١٨:٠٧    نسخه چاپی    
نماينده هاي مجلس به خاطر بازتاب منفي که استيضاح فرجي دانا داشت به دنبال اين هستند که در حوزه هاي انتخابيه خودشان در بين مردم رضايتمندي به دست آورند چراکه مردم از استيضاح فرجي دانا استقبال نکردند.
دولت درانجام کار تشکيلاتي بسيار بسيار ضعيف است.
غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي، عضو فراکسيون رهروان ولايت مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با آريا گفت:اگرچه فضاي مجلس به گونه اي در بيرون نشان داده مي شود که اکثريت پارلمان با وزير پيشنهادي مخالف هستند اما بنده قبول ندارم که نماينده ها قلبا با آقاي نيلي مخالف باشند .

وي افزود: نماينده هاي مجلس به خاطر بازتاب منفي که استيضاح فرجي دانا داشت به دنبال اين هستند که در حوزه هاي انتخابيه خودشان در بين مردم رضايتمندي به دست آورند چراکه مردم از استيضاح فرجي دانا استقبال نکردند.

اين نماينده مجلس درپاسخ به اين سوال که آيا رييس جمهور با علم به اينکه مي دانسته نيلي احمدي آبادي نمي تواند راي اعتماد مجلس را اخذ کند ايشان را معرفي کرده است ،گفت: اگرچنين چيزي باشد بايد تاسف خورد چراکه اين کار با آبروي يک مسلمان بازي کردن و وقت کشور و نظام را گرفتن است لذا بنده بعيد مي دانم اين فرضيه صحت داشته باشد عقلا و منطقا از دولت عقلايي بعيد است اين کار را انجام دهد.

وي تاکيد کرد:متاسفانه دولت درانجام کار تشکيلاتي بسيار بسيار ضعيف است دوستداران و هواداران دولت رها شده هستند و هرکس بنابر اعتقادات و اجتهاد خودش عمل مي کند به عنوان مثال براي جلسه فرداي راي اعتماد وزير هيچ جلسه اي ميان دولت و مجلس منعقد نشده است.

نميانده مردم رشت افزود:دولت آقاي روحاني در کار تشکيلاتي بسيار ضعيف است و از موافقين و حاميان خودش حمايت نمي کند.بنابراين بنده توصيه مي کنم دولت براي مجموعه خودش برنامه داشته باشد. اينکه دولت بخواهد در کشور سياست زده اي مثل ايران سرش را پايين بياندازد و کارخودش را بکند قطعا بعدها دچار مشکل مي شود هرچند که همين الان هم مشکل دارد .

وي با اشارهبه حضور رييس جمهوردرجلسه راي اعتماد مجلس گفت:فردا آقاي روحاني بيايد و ببينيم تاچه حد در پاي کار است نيامدن ايشان در جلسه استيضاح فرجي دانا کم لطفي بسيار بزرگي به آقاي فرجي دانا بود .براي جبران اينکار اين نيست که رييس جمهور فقط بچرخد و سخنراني کند و بگويد حيف شد فرجي دانا استيضاح شد چراکه يکي از عوامل راي نياوردن ايشان خود آقاي روحاني هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٨-١٣٩٣, ١٨:٠٧

   

پر مبحث ترین ها