سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تذکر جدی به کریمی قدوسی در نشر صحیح اخبار

مواضع کمیسیون همواره مشخص است و به شکل دقیق‌تر می‌توان این مواظع را در مصاحبه سخنگوی کمیسیون و اعضای هیات رییسه نیز دنبال کرد.
یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارت غیرمستند کریمی قدوسی درباره آخرین وضعیت توافق ایران و 1+5 در چارچوب مذاکرات هسته‌ای، گفت: آقای کریمی قدوسی بر حسب سوءبرداشت از صحبت‌های آقای عراقچی در جلسه کمیسیون با اعضای تیم مذاکره‌کننده اظهاراتی را ایراد کردند که منجر به بازتاب‌های نامناسبی در عرصه داخلی و بین‌المللی شد. لذا اعضای هیات رییسه صحبت‌های جدی با آقای کریمی قدوسی داشتند تا ایشان در نشر اخبار و مطالب دقت لازم را رعایت کنند.

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که نمی‌خواست نامش فاش شود، طی گفت‌و‌گوی کوتاهی با ایلنا درباره اظهارات جواد کریمی قدوسی و ادعای او مبنی بر محتویات توافق نهایی ایران و ۱+۵، گفت: آقای کریمی قدوسی بر حسب سوءبرداشت از صحبت‌های آقای عراقچی در جلسه کمیسیون با اعضای تیم مذاکره‌کننده اظهاراتی را ایراد کردند که منجر به بازتاب‌های نامناسبی در عرصه داخلی و بین‌المللی شد.

این نماینده با تاکید بر اینکه باید گزارشات نشست‌ها بر اساس مستندات باشد، اعلام کرد: مواضع کمیسیون همواره مشخص است و به شکل دقیق‌تر می‌توان این مواظع را در مصاحبه سخنگوی کمیسیون و اعضای هیات رییسه نیز دنبال کرد.

وی در پایان به برخورد کمیسیون امنیت ملی با کریمی قدوسی اشاره کرد و افزود: اعضای هیات رییسه صحبت‌های جدی با آقای کریمی قدوسی داشتند تا ایشان در نشر اخبار و مطالب دقت لازم را رعایت کنند.
وی در پایان علاوه‌بر تکذیب اظهارت کریمی قدوسی درباره آخرین جزییات توافق ایران و گروه 1+5 در چارچوب مذاکرات هسته‌ای، اعلام کرد: آقای عراقچی و همچنین نمایندگان در آن جلسه یک سری پیشنهادات را مطرح کردند که صرفا جهت تبادل‌نظر بود وگرنه هنوز چیزی درباره توافقات به قطعیت نرسیده است.
telegram 19dey.com

تگها: کریمی, قدوسی, نشر صحیح, اخبار, تذکر جدی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٨-١٣٩٣, ١٢:٣٩

   

پر مبحث ترین ها