سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آيت الله هاشمي مي تواند رييس مجلس خبرگان شود/برخي مي خواهند هاشمي را تخريب کنند

نبايد با پرداختن به کانديداتوري آقاي هاشمي جامعه را ملتهب کرد، بايد اجازه داد در وقت خود اين مساله در فضاي آرام انجام شود چراکه از حالا مطرح کردن موضوع کانديداتوري آقاي هاشمي موجب مي شود ايشان در فشار و معذورات قرار بگيرد و اين به نفع آقاي هاشمي نيست درواقع ملتهب کردن جامعه به زيان آقاي هاشمي است و شايد عده اي هم چنين قصدي داشته باشند که تخريب پيش آيد و جامعه ملتهب شود.
نبايد با پرداختن به کانديداتوري آقاي هاشمي جامعه را ملتهب کرد.

آيت الله هاشم زاده هريسي،عضو مجلس خبرگان رهبري در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري آريا ضمن اظهار بي اطلاعي از کانديداهاي رياست مجلس خبرگان گفت:پرداختن به موضوع رياست مجلس خبرگان ازحالا به هيچ وجه به مصلحت نيست چراکه طرح اين مساله افکار عمومي را به خود مشغول مي کند درحالي که مهم نيست چه کسي در راس مجلس خبرگان قرار مي گيرد.

وي افزود:از اعضاي مجلس خبرگان هرکس براي خود شانس راي آوري ببيند ،کانديدا مي شود بنابراين اين مساله به بگومگو نياز ندارد چراکه نه تنها سرنوشتي تغيير نمي کند بلکه فقط در جامعه تنش ايجاد مي شود و طرفداري ها ،بداخلاقي ها و تخريب ها آغاز مي شود و ساحت مجلس را هم آلوده مي کند.

عضو مجلس خبرگان تاکيد کرد:به نفع جامعه نيست که مرتب به اين موضوع بپردازيم که چه کسي رييس مجلس خبرگان مي شود .آقاي هاشمي هم خودش فرد عاقل ،عالم و بالغي است و صلاح و مصلحت جامعه را رعايت مي کند و ازابتدا کانديدا مي شود البته بنده نمي گويم ايشان حتما راي مي آورد اما قطعا زمينه راي آوري را دارد .
وي ادامه داد:در صورت راي نياوردن آقاي هاشمي ديگران کانديدا مي شوند و راي مي آورند لذا تفاوتي نمي کند چه کسي رييس شود درواقع هرکس به عنوان رييس انتخاب شود ،مجلس را اداره مي کند.

آيت الله هريسي اظهار داشت:نبايد با پرداختن به کانديداتوري آقاي هاشمي جامعه را ملتهب کرد، بايد اجازه داد در وقت خود اين مساله در فضاي آرام انجام شود چراکه از حالا مطرح کردن موضوع کانديداتوري آقاي هاشمي موجب مي شود ايشان در فشار و معذورات قرار بگيرد و اين به نفع آقاي هاشمي نيست درواقع ملتهب کردن جامعه به زيان آقاي هاشمي است و شايد عده اي هم چنين قصدي داشته باشند که تخريب پيش آيد و جامعه ملتهب شود.

وي تاکيد کرد:بنده درباره کانديداتوري هيچ فردي صحبت نمي کنم و اگر هم از آقاي هاشمي اسم مي ببرم به خاطر اين است که برخي نام ايشان را مطرح کرده اند .صحبت هاي بنده حقوقي و اخلاقي است و همه را به وحدت و آرامش دعوت مي کنم .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٨-١٣٩٣, ٠٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها