سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تقوی: تلاش می‌کنیم چهره‌های سطح بالای اصولگرا را در کنار هم بنشانیم

وی ادامه داد: به همین منظور جلسه‌ای را بین آیات عظام مصباح یزدی، موحدی‌کرمانی و یزدی خواهیم داشت که مقدمات ابتدایی آن انجام شده است ولی زمان آن هنوز معلوم نیست.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای همگرایی میان اصولگرایان گفت: تلاش می‌کنیم چهره‌های سطح بالای اصولگرا را در کنار هم بنشانیم.

حجت‌الاسلام تقوی در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت همگرایی در بین اصولگرایان گفت: ما حرکتی را با عنوان همگرایی آغاز کردیم و البته این حرکت با وحدت تفاوت دارد.
وی ادامه داد: معنای همگرایی این است که همه تشکل‌های اصولگرا فعالیت‌های حزبی مختص خود را انجام می‌دهند ولی در مسائلی کلی یکی خواهند بود و سلیقه گروه‌ها حفظ می‌شود اما در وحدت باید سلیقه‌ها نیز یکی شود.

تقوی با ابراز خرسندی از میزان موفقیت طرح همگرایی اصولگرایان اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت ما در استان‌ها بهتر است و تشکل‌های سیاسی اصولگرای استان‌ها از این حرکت استقبال کردند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر همگرایی اصولگرایان تصریح کرد: ما از همه چهره‌های اثرگذار اصولگرا دعوت می‌کنیم تا در جلسات شرکت کنند و قصد دیگر ما این است که چهره‌های سطح بالای اصولگرا را در کنار هم بنشانیم.

وی ادامه داد: به همین منظور جلسه‌ای را بین آیات عظام مصباح یزدی، موحدی‌کرمانی و یزدی خواهیم داشت که مقدمات ابتدایی آن انجام شده است ولی زمان آن هنوز معلوم نیست.
تقوی همچنین درباره جانشین آیت‌الله مهدوی‌کنی در جایگاه ریاست جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت:‌ هنوز تکلیف جانشین مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی مشخص نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٨-١٣٩٣, ٢١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها