سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عارف: امیدوارم آموزش عالی از بلاتکلیفی بیرون بیاید

آقای دانش آشتیانی سابقه‌ی اجرایی خوبی در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دارند. ایشان در دوره‌ای معاون وزیر بودند و شناخت خوبی نسبت به آموزش عالی دارند. به نظر من آقای دانش آشتیانی نیروی مناسبی برای اداره آموزش عالی کشور هستند.
رئیس بنیاد امید ایرانیان با اشاره به سوابق وزیر پیشنهادی علوم اظهار کرد: آقای دانش آشتیانی شناخت خوبی نسبت به آموزش عالی کشور دارد و به نظر من نیروی مناسبی برای اداره آموزش عالی کشور هستند.

محمدرضا عارف در بازدید از غرفه‌ی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به معرفی دانش جعفری به عنوان وزیر پیشنهادی علوم به مجلس اظهار کرد: امیدارم با رایی که مجلس به آقای دانش آشتیانی می‌دهد، دانشگاه‌ها و وزارت علوم را از بلاتکلیفی بیرون بیاورد و دانشگاه‌ها بتوانند جدی‌تر کار خود را ادامه دهند.

وی با اشاره به سوابق وزیر پیشنهادی علوم خاطر نشان کرد: آقای دانش آشتیانی سابقه‌ی اجرایی خوبی در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دارند. ایشان در دوره‌ای معاون وزیر بودند و شناخت خوبی نسبت به آموزش عالی دارند. به نظر من آقای دانش آشتیانی نیروی مناسبی برای اداره آموزش عالی کشور هستند.

رئیس بنیادامید ایرانیان همچنین درارزیابی از عملکرد خبرگزاری ایسنا در عرصه‌ی اطلاع رسانی اظهار کرد:‌من خیلی خوشحال هستم که خبرگزاری ایسنا، که پایه‌ی آن جوانان و دانشجویان بودند، توانست سهم خوبی در اطلاع رسانی کشور داشته باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:٣٣

   

پر مبحث ترین ها