سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمدی گلپایگانی: 400 میلیون پیام برای سلامتی رهبری در زمان بستری ایشان ارسال شد

وی با اشاره به علاقه ای که مردم ایران به رهبری معظم دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کرد که در هشت روز بستری ایشان، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.
رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: در هشت روز بستری آیت الله العظمی خامنه ای حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی رهبری فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، عصر پنجشنبه درجلسه اعضا مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، در سالن همایش های جامعه مدرسین قم، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به اعضا مجمع اظهار کرد: در زمان انجام عمل جراحی مقام معظم رهبری، دعای خیر مؤمنین بدرقه راه ایشان شد و به لطف خداوند عمل موفقیت آمیزی انجام گرفت.

وی با اشاره به علاقه ای که مردم ایران به رهبری معظم دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کرد که در هشت روز بستری ایشان، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: محبوبیت رهبر انقلاب در حدی است که مردم از عمق جان به ایشان علاقه دارند و تقاضاهای ملاقات بسیاری در آن زمان رسیده بود و مراجع نیز در این خصوص بسیار اظهار علاقه کرده بودند.
وی با بیان اینکه رهبری عمود خیمه انقلاب است، ابراز داشت: پرچم اسلام و به خصوص تشیع به دست ایشان است و نقش بسیار مهمی در جهان اسلام دارند.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اجلاسی که در خصوص خطرات تکفیری در قم برگزار می شود، گفت: در این همایش علمای بزرگ اهل تسنن از بیش از 70 کشور دعوت شده اند و هدف آن این است که به جهانیان بگویند داعشی ها نه با اسلام و نه با مسلمانان مناسبتی ندارند.

به گزارش مرکز خبر حوزه ، وی با بیان اینکه برای ریشه یابی داعشی ها و ایدئولوژی آن ها باید به بیداری اسلامی در برخی از کشورهای اسلامی بازگردیم، افزود: بعد از بیداری اسلامی و نابودی سران برخی از کشورهای اسلامی تنها راه مقابله با این بیداری این بود که نشان دهند اسلام دین خشنی است و بیداری اسلامی نیز این گونه است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ریشه داعش در خوارج نهروان است، تصریح کرد: پیامبر(ص) وقتی مکه را فتح کردند به جای انتقام از کسانی که این سال ها به او آزار رسانده بودند همه آن ها را بخشیدند.
وی اظهار کرد: این چهره رحمانی پیامبر(ص) و اسلام است و دشمنان اسلام برای جلوگیری از رشد اسلام می خواهند چهره اسلام را خراب کنند و با این حال باز هم نتوانستند موفق شوند.

محمدی گلپایگانی با بیان این که داعش بلای خانمان سوزی است که مدتی است گرفتار آن هستیم و این پدیده خبیث صدماتی برای اسلام به همراه داشته است، گفت: باید بازنگری شود که وهابیت چه کسانی هستند و باید تعلیمات شیطانی آن ها که موجب به وجود آمدن این همه بلا شده برای مرم روشن شود.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در مبارزه با داعش و در عراق نقش اساسی داشتند و اگر هدایت های ایشان نبود، اکنون عراق از دست رفته بود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری مطرح کرد: به عنایت اهل بیت (ع) مشاهده می کنیم که بزرگان کشورهای همسایه برای ملاقات با مسئولان کشور ما صف کشیده اند.

وی با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون در روشن کردن مردم نقش بسیار مهمی دارند گفت: مهم ترین وظیفه روحانیون تبیین انقلاب به نسل های بعدی انقلاب است و باید این حلقه مفقوده بین نسل اول و نسل های بعدی انقلاب را پر کنیم.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه همه نیازمندی های انقلاب برآورده نشده است و بسیاری از روستاهای ما امام جماعت ندارند، عنوان کرد: دشمن امروز به وسیله ماهواره وارد خانه های ما شده است و تنها راه مقابله با آن ها این است که مردم را با معارف دین آشنا کنیم.

وی با بیان این که امام زمان(عج) از ما روحانیون انتظارات بسیاری دارند، گفت: اگر شما روحانیون فرصتی پیدا کردید باید به نواحی دوردست بروید و بدانید که مردم شما را دوست دارند و شما باید انقلاب را تبیین کنید تا بچه ها هم بدانند که دوران پهلوی چه فسادی حاکم بود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها