سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جلسه غیر علنی مجلس با ظریف محرمانه است

بروز شده : ٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:۴٢    نسخه چاپی    
جلسه جامعه روحانیت سه شنبه گذشته تشکیل شد و هفته آینده هم نشستی خواهیم داشت و در جلسه گذشته مصاحبه آقای شجونی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص صحبت هایی که آقای شجونی مطرح کرده است تذکرات لازم داده شده است که جامعه روحانیت نسبت به این موضوع واکنش جدی نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم اربعین ارتحال حضرت آیت الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص صحبت هایی که آقای شجونی مطرح کرده است تذکرات لازم داده شده است که جامعه روحانیت نسبت به این موضوع واکنش جدی نشان داد.

وی افزود: جلسه جامعه روحانیت سه شنبه گذشته تشکیل شد و هفته آینده هم نشستی خواهیم داشت و در جلسه گذشته مصاحبه آقای شجونی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان تذکر به شجونی و اطلاع رسانی رسانه ای این موضوع تصریح کرد: آقای روحانی جزء بنیان گذاران جامعه روحانیت بوده و با ایشان صحبت شده است که ایشان گفته اند اگر همزمان با جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی نباشد حضور می یابند و ما هم استقبال می کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران درباره توضیحات دکتر محمد جواد ظریف در جلسه غیر علنی مجلس و مذاکرات هسته و رئوس مطالب مطرح شده خاطر نشان کرد: ایشان از اول جلسه گفتند هر چه مطرح می شود محرمانه است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:۴٢

   

پر مبحث ترین ها