سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی سه شنبه به گلستان می‌رود

رییس جمهور پس از افتتاح خط آهن، همراه با اعضای هیات دولت در جلسه شورای اداری استان حضور پیدا می کند و پس از آن نیز در جمع خبرنگاران مصاحبه مطبوعاتی خواهد داشت.
رییس جمهور سه شنبه و چهارشنبه میهمان گلستانی ها خواهد بود.

به گزارش واحد مرکزی خبر؛ استاندار گلستان گفت: سخنرانی در جمع مردم گلستان در ورزشگاه آزادی گرگان و دیدار با خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان ، صنعتگران ، تجار و سرمایه گذاران و علماء شیعه و سنی گلستان از برنامه های اصلی سفر آقای روحانی به این استان است.

وی گفت : شماری از وزیران ومعاونان رییس جمهور که وی را در این سفر همراهی می کنند برای دیدار با مردم و بررسی توانمندی ها و مشکلات منطقه به شهرستان های مختلف گلستان سفر خواهند کرد.

حسن صادقلو افزود : بهره برداری از راه آهن بین المللی ایران ، ترکمنستان و قزاقستان در مرز ایران و ترکمنستان مهم ترین طرحی که دکتر روحانی در این سفر آن را افتتاح خواهد کرد .

استاندار گلستان افزود : برای افتتاح این خط آهن بین المللی علاوه بر رییس جمهور کشورمان ، روسای جمهور ترکمنستان و قزاقستان هم حضور خواهند داشت .

وی افزود:رییس جمهور پس از افتتاح خط آهن، همراه با اعضای هیات دولت در جلسه شورای اداری استان حضور پیدا می کند و پس از آن نیز در جمع خبرنگاران مصاحبه مطبوعاتی خواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:۴٨

   

پر مبحث ترین ها