سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسین مرعشی: منت کشی از روحانی توهین به مردم نیست

نمی‌دانم این رقبای ما چگونه استنباط می‌کنند و چگونه موضوعات را به هم ربط می‌دهند که از چنین صحبتی تلقی توهین می‌شود، ممکن است کسی به من بگوید ادبیات شما اشکال دارد یا اینکه به نحوه بیان من در این باره نقد داشته باشد که این با توجه به تفاوت دیدگاه‌ها بسیار منطقی است، اما اینکه بگویند توهین کرده‌ام، اصلا درست نیست.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در توضیح گفته‌هایش درباره کشیدن منت رئیس‌جمهور که باعث انتقاد برخی رسانه‌ها و جریان‌ها شده است، گفت: هرچه فکر می‌کنم سخن توهین‌آمیزی درباره مردم به زبان نیاورده‌ام.


 حسین مرعشی در گفت‌وگو با ایران خبر در واکنش به کسانی که سخنان وی در شهر زاهدان را مورد انتقاد قرار داده‌اند، گفت: واقعا از این واکنش متعجب شدم؛ آیا اینکه بخواهیم منت خدمتگزاری را که در شرایط سخت، قبول مسؤولیت کرده و برای مردم کار می‌کند را بکشیم به معنای توهین به مردم است؟ مگر ما در زمان جنگ منت رزمندگان را نمی‌کشیدیم؟‌ مگر نباید منت رهبری فرزانه انقلاب را بکشیم؟

 

وی در ادامه گفت: مگر کاری که آقای روحانی در این شرایط انجام می‌دهد غیر از مجاهدت است؟ پس چه ایرادی دارد که بگوییم باید منت ایشان را بکشیم که در این فضا وارد شده و اینگونه تلاش می‌کند؟

 

وی همچنین گفت: نمی‌دانم این رقبای ما چگونه استنباط می‌کنند و چگونه موضوعات را به هم ربط می‌دهند که از چنین صحبتی تلقی توهین می‌شود، ممکن است کسی به من بگوید ادبیات شما اشکال دارد یا اینکه به نحوه بیان من در این باره نقد داشته باشد که این با توجه به تفاوت دیدگاه‌ها بسیار منطقی است، اما اینکه بگویند توهین کرده‌ام، اصلا درست نیست.

 

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: چنانچه کسی بگوید ما باید منت ایثارگران یا خانواده شهدا و جانبازان را بکشیم، آیا می‌توانیم بگوییم به ملت ایران توهین کرده است؟

این فعال اصلاح‌طلب گفت: از دیروز تاکنون به این موضوع فکر می‌کنم که کجای صحبت‌های من توهین‌آمیز بوده است؟ واقعا چه اشکالی دارد که ما منت چنین خدمتگزاری را بکشیم؟

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩٣, ١٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها