سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی‌نژاد: احساس کنم حریم ولایت مورد تعرض قرار بگیرد وارد صحنه می‌شوم

بنده خود را وقف انقلاب و نظام میدانم و از تمام داشته های خود برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده خواهم کرد و هر زمانیکه احساس کنم حریم ولایت و رهبری عزیز مورد تعرض قرار گرفته است سکوت خود را خواهم شکست.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه بحث مشایی یک مسئله فرعی و بی‌اهمیت و تمام شده است، گفت: بنده به تعهدات و عهد و پیمان خود با مردم پایبند هستم و هر زمان احساس کنم نظام و حریم رهبری مورد تعرض قرار گرفته است با قدرت در صحنه حاضر خواهم شد.

 

خرداد به نقل از سایت متین‌نیوز نوشت: محمود احمدی‌نژاد عصر روز پنج شنبه در دیدار با جمعی از علما و طلاب قم مطالب بسیار مهمی را بیان داشته است.

به گزارش خرداد، این سایت حامی احمدی‌نژاد که پیش از این نیز به نقل از مشایی از کناره‌گیری وی از سیاست خبر داده بود، در ادامه نوشته است: احمدی نژاد در این جمع ۲۰ نفره طلاب و علمای قم می‌گوید: ما در عصری زندگی میکنیم که باید سربازی برای امام عصر (عج) را تمرین کنیم و این سربازی تنها با تبعیت محض از ولی زمان و رهبرانقلاب به منصه ظهور گذاشته خواهد شد.

رییس دولت های نهم و دهم تاکید می‌کند: بنده خود را وقف انقلاب و نظام میدانم و از تمام داشته های خود برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده خواهم کرد و هر زمانیکه احساس کنم حریم ولایت و رهبری عزیز مورد تعرض قرار گرفته است سکوت خود را خواهم شکست.

احمدی نژاد می‌گوید: تمامی دوستاران جریان عدالتخواهی باید پشت سر رهبری عزیز حرکت کنند، جریان عدالتخواهی اعتبار و مرجعیت خود را از رهبرانقلاب گرفته است چرا که ایشان سردار و علمدار تمامی آزادی خواهان و عدالت خواهان جهان هستند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از حضار در خصوص مشایی نیز گفت: بحث مشایی یک مسئله فرعی و بی‌اهمیت است و دیگر تمام شده است بحث اصلی در این مقطع زمانی مسئله انقلاب و نظام است.

رییس جمهور سابق در خصوص بازگشت خود نیز به قدرت گفته است: باید دید قدرت را چگونه تفسیر می‌کنید، قدرت از منظر ما داشتن عزت و صولت نزد خداوند و بندگان نیکش است بقیه مسائل بی اهمیت محسوب می‌شوند.

وی در خاتمه گفته است: بنده به تعهدات و عهد و پیمان خود با مردم پایبند هستم و هر زمان احساس کنم نظام و حریم رهبری مورد تعرض قرار گرفته است با قدرت در صحنه حاضر خواهم شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها