سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زریبافان:به صلاح احمدی نژاد نیست برگردد

هر فرد یک دوره ای دارد و باید سعی کند در دوره ای که توفیق خدمت پیدا کرده است، خدمت خود را انجام و برود و عرصه را باز کند تا افرادی جدید با ایده‌های نو بیایند در عرصه کار کنند و چرخش نخبگان صورت بگیرد.

معاون رئیس دولت دهم می گوید: کسی که برای دو دوره رئیس جمهور بوده است باید اجازه دهد چرخش نخبگان صورت گرفته و افراد دیگری سر کار بیایند.
 
مسعود زریبافان در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به سئوالی درباره ورود احتمالی اعضای کابینه احمدی نژاد به انتخابات مجلس آینده گفت:نمی دانم، هرکسی صاحب اختیار است که هر تصمیم سیاسی برای خودش بگیرد و این فی نفسه اشکالی ندارد.

وی همچنین در خصوص احتمال بازگشت محمود احمدی ‌نژاد به قدرت گفت: نمی دانم. بعید می دانم ایشان برگردد؛ به مصلحت هم نمی دانم، نه به مصلحت خود ایشان می دانم نه به مصلحت نظام.

رئیس سابق بنیاد شهید تصریح کرد: من قبلا هم گفته ام که ورود افراد برای دور بعد به عرصه سیاست اشتباه است، حالا این فرد می خواهد هاشمی و خاتمی یا احمدی نژاد باشد.

وی افزود: هر فرد یک دوره ای دارد و باید سعی کند در دوره ای که توفیق خدمت پیدا کرده است، خدمت خود را انجام و برود و عرصه را باز کند تا افرادی جدید با ایده‌های نو بیایند در عرصه کار کنند و چرخش نخبگان صورت بگیرد.

زریبافان تاکید کرد: باید زمینه ای فراهم کرد که جامعه و افراد رشد کنند؛ به عنوان مثال آقای احمدی نژاد دو دوره رئیس جمهور بود، هشت سال دوشیفت و سه شیفت کار کرده و به جای روزی 8 ساعت 18 ساعت کار کرده است، هر کاری هم که بلد بوده انجام داد. حالا باید اجازه بدهد افراد دیگری بیایند؛ لذا آمدن مجدد این گونه افراد، نه خوب است و نه به صلاح خود آنها و نه به صلاح کشور است.

این عضو کابینه دهم ادامه داد:‌مصلحت کلی ایجاب می کند که نیروهای جدید با افکار و ایده های جدید بیایند. چون زمان در حال پیش رفتن است و باید تحول باشد و اگر کسی فکر کند که اول و اخر کشور خود اوست درست نیست، لذا من این کار را به صلاح نمی دانم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٣, ١۵:٣۵

   

پر مبحث ترین ها