سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابوترابی‌فرد: اقتدار ما در نامه اوباما مشهود بود

ملت ما از تحریم های مختلف و عربده کشی های رئیس جمهور آمریکا و تهدید نظامی و حتی تهدید هسته ای با قدرت عبور کرد.

نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آخرین نامه اوباما به رهبری منتشر شود، تغییر رفتار آمریکا به دلیل اقتدار ایران مشخص خواهد بود.

به گزارش فارس، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در مراسم بیستمین سالگرد شهادت سرلشکر منصور ستاری و جمعی از فرماندهان نیروی هوایی ارتش، طی سخنانی با بیان اینکه رفتار امروز اردوگاه استکبار و امریکا با ایران نسبت به سالهای88، 89، 90 و 91 متفاوت شده است، گفت: آنها که تا دیروز ما را تهدید به حمله نظامی می کردند، ماههاست پای میز مذاکره نشسته اند.

ابوترابی فرد اظهار داشت: اگر آخرین نامه اوباما به رهبری منتشر شود، این تغییر رفتار به دلیل اقتدار ایران مشخص خواهد بود.

وی تصریح کرد: ملت ما از تحریم های مختلف و عربده کشی های رئیس جمهور آمریکا و تهدید نظامی و حتی تهدید هسته ای با قدرت عبور کرد.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: آنها که گاهی با نگاه خرد و حبس در جغرافیای ملی با اتحاد ایران با ملت های مسلمان مخالفند، اقتدار ملت ایران را درک نمی کنند. امروز ملت های لبنان، عراق، سوریه، پاکستان، افغانستان، یمن، بحرین، مصر و فلسطین نظام اسلامی را متعلق به خود و حامی منافع اسلامی می دانند.

ابوترابی فرد تصریح کرد: مدیران و مسئولان بدانند یکی از نقاط کلیدی اقتدار علمی در دنیا، داشتن ارتش قدرتمند و نیروهای مسلح بازدارنده است.

وی درخصوص کاهش قیمت نفت نیز اظهار داشت: شرایط امروز قیمت نفت، تیر خلاصی است به کشورهای تک محصولی که تمامی ارزششان در دلارهای نفتی خلاصه می شود؛ کشورهایی که دوستان درجه اول آمریکا بودند و با این شرایط، قطعا قابل دوام نیستند.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: دو اردوگاه حق و شرک همیشه بوده و اردوگاه شرک به دنبال مقابله با حق است و یکی از عوامل اصلی غفلت این است که از این واقعیت چشم بپوشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٠٩

   

پر مبحث ترین ها