سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیرموذن: به جای آنکه مطهری را تحسین کنند، برخورد می کنند، مسخره است

این چه داستان دل آزار و مسخره ای است که نماینده ای چون مطهری به جای آنکه تمجید و تحسین شود توسط همکاران خود سرکوب می شود.

کمال الدین پیرموذن نماینده مجلس گفت که صدای مطهری ها صدای قسمتی از این جامعه اسلامی است که بی تردید با این اقدامات می خواهد اعتماد ملی نسوزد

پیرموذن به فرهیختگان آنلاین (FDN.ir) گفت: نماینده براساس قسمی که در شروع کار نمایندگی می خورد، باید مدار رفتارش قانون باشد و حافظ قانون اساسی باشد. این میراث ملی کشور و رهاورد انقلاب اسلامی و عطیه و ارثیه امام خمینی (ره) است.

نماینده مردم اردبیل افزود: قانون اساسی گفته است که نماینده می تواند در مورد همه مسائل کشور اظهار نظر کند و در جای جای فرمایشان رهبری و امام تاکید شده است که نمایندگان باید مدرس گونه رفتار کنند.

پیرموذن اضافه کرد: ویژگی مدرس گونه خداترسی، وطن دوستی و مردم مداری بوده است. اظهارات دکتر مطهری برگرفته از وظیفه شرعی، قانونی و رسالت انقلابی و بینش اسلامی ایشان است.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان بایستی یار مطهری باشند نه اینکه با ایشان برخورد تند داشته باشند.

پیرموذن تصریح کرد: صدای مطهری ها، صدای قسمتی از این جامعه اسلامی است که بی تردید با این اقدامات می خواهد اعتماد ملی نسوزد، البته باید گفت که این اختیارات را قانون اساسی به او داده است.

نماینده مردم اردبیل گفت: این چه داستان دل آزار و مسخره ای است که نماینده ای چون مطهری به جای آنکه تمجید و تحسین شود توسط همکاران خود سرکوب می شود.

وی افزود: بنده یقین دارم که مطهری در چارچوب نظام و با توجه به منافع نظام و انقلاب موضع گیری می کند.

پیرموذن با اشاره به گفتگوی تلفنی خود با علی مطهری پس از اتفاقات امروز مجلس گفت: آقای دکتر مطهری از نحوه ی مدیریت مجلس انتقاد داشت و همینطور از دست یکی دو نماینده که خیلی فریاد می زدند و در نهایت باعث شدند نطقش ناتمام بماند، ناراحت بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٣٧

   

پر مبحث ترین ها