سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر کشور: هیچ‌ فردی از سوی رئیس‌جمهور برای معاونت سیاسی به من ابلاغ نشده است

وزیر کشور در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر "اخیراً عنوان شده آقای رئیس‌جمهور شخص آقای صالحی امیری را به‌عنوان معاون سیاسی وزارت کشور به شما ابلاغ کرده و گویا شما در برابر این ابلاغ نظر مثبتی نداشته‌اید و به‌نوعی مقاومت کرده‌اید؟" گفت: خیر؛ بنده مگر جرأت دارم مقاومت کنم. من به رئیس‌جمهور علاقمند هستم و هرچه ایشان بگوید اطاعت می‌کنم.

رحمانی‌فضلی گفت: هیچ شخصی از سوی رئیس‌جمهور برای معاونت سیاسی به بنده ابلاغ نشده است.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه نشست سالانه مشاوران استانداران و مدیران کل امور بانوان و خانواده‌ استانداری‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص آخرین وضعیت اسیدپاشی اصفهان، با بیان اینکه شورای امنیت در خصوص این مسئله جلساتی را برگزار می‌کند و نیروی انتظامی براساس دستورالعمل پیگیر جدی موضوع است، گفت: ما پس از آن اتفاق چند واقعه مشابه دیگر نیز داشتیم که به‌سرعت کشف و شناسایی شدند و برخورد جدی هم با همه این عوامل صورت خواهد گرفت.

وی افزود: موضوع اسیدپاشی اصفهان کماکان در دستور کار است و هر هفته معاون امنیتی بنده با مسئولان اصفهان و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات جلسه دارند و مسائل را بررسی می‌کنند.

وزیر کشور در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر "اخیراً عنوان شده آقای رئیس‌جمهور شخص آقای صالحی امیری را به‌عنوان معاون سیاسی وزارت کشور به شما ابلاغ کرده و گویا شما در برابر این ابلاغ نظر مثبتی نداشته‌اید و به‌نوعی مقاومت کرده‌اید؟" گفت: خیر؛ بنده مگر جرأت دارم مقاومت کنم. من به رئیس‌جمهور علاقمند هستم و هرچه ایشان بگوید اطاعت می‌کنم.

به‌گفته وزیر کشور تاکنون شخصی برای معاونت سیاسی وزارت کشور منصوب نشده است.

رحمانی‌فضلی در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص درخواست مجوز برخی احزاب منحله با نام و نشان جدید از وزارت کشور، اظهار داشت: بنده بارها به این سؤال جواب دادم. خوب است خبرنگاران نیز مسئله‌یابی کنند و سؤالات تکراری نپرسند. ما در وزارت کشور کمیسیون ماده 10 احزاب داریم که نمایندگانی از مجلس، وزارت اطلاعات و وزارت کشور حضور دارند و این عزیزان بررسی و استعلام می‌کنند و نهایتاً پس از رأی‌گیری مجوز صادر می‌کنند.

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد: افراد، اشخاص و گروه‌هایی که در استعلامات جواب مثبت نداشته باشند، هرکس از هر جناح و گروهی باشد مجوز داده نخواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٩٣, ١٨:۴٩

   

پر مبحث ترین ها