سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیرموذن: اقدامات «ظریف» با ظرافت و در راستای منافع ملی است

بروز شده : ٣-١١-١٣٩٣, ١۶:٣٩    نسخه چاپی    
دکتر ظریف دیپلماتی کارکشته و از خم و چم مذاکره آگاه است و هر اقدام او با ظرافت و در راستای منافع کشور است و برخی نباید به بهانه های واهی و در راستای منافع فردی و گروهی وی و مذاکرات را مورد هجمه قرار دهند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: اقدامات ظریف و تیم او در مذاکرات، با ظرافت تمام و در راستای تامین منافع ملی است.
 
کمال الدین پیرموذن روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: دکتر ظریف دیپلماتی کارکشته و از خم و چم مذاکره آگاه است و هر اقدام او با ظرافت و در راستای منافع کشور است و برخی نباید به بهانه های واهی و در راستای منافع فردی و گروهی وی و مذاکرات را مورد هجمه قرار دهند.

وی با اشاره به پیاده روی دکتر ظریف و جان کری در مذاکرات اخیر ژنو و برخی حاشیه سازی ها در این باره بیان کرد: این هیاهوها بی جهت است، وزیر امور خارجه حتما در این اقدام خیر و سودی دیده که به آن مبادرت کرده است.

پیرموذن افزود: اتفاقا این اقدام می تواند پیام گوناگونی برای جامعه جهانی و کشورهای همسایه ایران داشته باشد و فضای مذاکرات را سازنده تر سازد، این حرکت از نگاهی اقدامی سنجیده برای خنثی کردن برخی تحرکات و اقدامات رژیم صهیونیستی و برخی کشورها در به شکست کشاندن مذاکرات می باشد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: تعامل و مذاکرات عزت مدار مورد تایید و حمایت ملت ایران است و تاکنون تمام تحرکات و اقدامات وزیر امور خارجه و تیم مذاکره با 1+5 در این راستا بوده است.

وی تاکید کرد که قاطبه نمایندگان یار ظریف هستند نه بار خاطر او و باید حساب برخی از تندروی ها را از اکثریت نمایندگان مجلس جدا کرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس به درگذشت پادشاه عربستان و افزایش قیمت نفت اشاره و اظهار کرد: امید می رود این روند همچنان تداوم داشته و قیمت نفت روز به روز بیشتر شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١١-١٣٩٣, ١۶:٣٩

   

پر مبحث ترین ها