سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسینی: عضو شورای سایت احمدی‌نژاد نیستم

برخی رسانه‌ها امروز از رونمایی سایت شخصی محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان همزمان با روز 12 بهمن خبرداده بودند و اسامی 47 نفر از چهره‌های نزدیک به دولت سابق را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری و مدیریت این سایت عنوان کرده بودند.

وزیر سابق ارشاد اخبار منتشر شده مبنی بر عضویتش در شورای مدیریت سایت محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان را تکذیب کرد.

سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد کابینه محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به سوالی درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر عضویت وی در شورای مدیریت سایت شخصی محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان گفت: من عضو شورای سیاستگذاری سایت شخصی رئیس‌جمهور سابق نیستم.

وی ادامه داد: من نیز این خبر را که در رسانه‌های مختلف منتشر شد دیده‌ام ولی تاکید می‌کنم که این خبر صحیح نیست و از سوی بنده تکذیب می‌شود.

بنابراین گزارش، برخی رسانه‌ها امروز از رونمایی سایت شخصی محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان همزمان با روز 12 بهمن خبرداده بودند و اسامی 47 نفر از چهره‌های نزدیک به دولت سابق را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری و مدیریت این سایت عنوان کرده بودند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١١-١٣٩٣, ٠٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها