سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وکیلی رحیمی خبرداد: شهادت‌نامه‌ کتبی باهنر به رحیمی در پرونده پرداخت پول به نمایندگان

آقای باهنر در دادگاه رحیمی حضور نخواهد یافت اما شهادت‌نامه‌ای نوشته است که ما برای روز دادگاه رحیمی در پرونده قرار داده‌ایم.

وکیل محمدرضا رحیمی خبر داد: با توجه به اینکه محمدرضا باهنر در جریان پرداخت یک میلیارد و دویست میلیون تومان به 170 نماینده اصولگرای کاندیدای مجلس هشتم بوده است، شهادت‌نامه‌ای کتبی به ما داده‌اند و ما آن را ضمیمه پرونده رحیمی کرده‌ایم.

 

بعد از نامه محمود احمدی نژاد و اعلام برائت وی از مفاسد محمدرضا رحیمی، معاون اول و رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خود، رحیمی طی نامه‌ای خطاب به احمدی نژاد دست به افشاگری‌های متعددی زد. از جمله آن که گفت هنگامی که وی در سمت رئیس دیوان عالی محاسبات کشور بوده، از شخصی به نام جابر ابدالی، یک میلیون و دویست میلیون تومان دریافت کرده و بین 170 کاندیدای اصولگرای مجلس هشتم پخش کرده است.

 
این در حالی است که محمدرضا نادری، وکیل رحیمی، اعلام کرده است که محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس نهم  نیز نامش به‌خاطر دریافت مبلغ کمک به نمایندگان از طرف جابر ابدالی در پرونده وجود دارد.

 
محمدرضا نادری در این زمینه به خبرنگار آفتاب گفت: آقای باهنر در دادگاه رحیمی حضور نخواهد یافت اما شهادت‌نامه‌ای نوشته است که ما برای روز دادگاه رحیمی در پرونده قرار داده‌ایم. 

 
نادری گفت:این نامه رسانه ای نشده است و نمی توانم محتوای آن را آشکار سازم تا بعد.

 
وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا محمدرضا رحیمی هنوز برای اجرای حکم به زندان اوین نرفته است، گفت: من در این مورد حرفی نباید بزنم.

 
 به گزارش آفتاب محمد رضا رحیمی، به پرداخت 5میلیارد و هفتصد و نود و یک میلیون تومان به بیت‌المال و تحمل پنج سال و 91 روز حبس محکوم شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩٣, ١٣:۴٠

   

پر مبحث ترین ها