سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش مردمی به شعارهای انحرافی علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی

از سوی دیگر، گروه کوچکی (12 نفره) که چنین دیده می شد با برنامه ریزی قبلی در تقاطع قریب - انقلاب حضور یافته بودند، هنگام پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع راهپیمایان، شعارهای انحرافی سر دادند که با واکنش فوری حاضران مجبور به ترک محل شدند. راهپیمایان شاهد اقدام این گروه با سردادن شعار«22 بهمن روز افتخار ملی، وحدت اصل همیشگی» و «مرگ بر منافق» در اطراف آیت الله هاشمی حلقه محافظتی زدند و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بدون توجه به شعار این افراد، مسیر راهپیمایی را ادامه داد.

همزمان با حضور چند میلیونی مردمی در تهران و موج جمعیت در سراسر ایران در راهپیمایی 22 بهمن برای لبیک گویی به تاکیدات حضرت آیت الله خامنه ای، گروههای چند نفره تفرقه افکن علیه وحدت ملی، راهبرد مذاکرات هسته ای و ... شعار دادند که با واکنش تظاهر کنندگان روبرو شدند.
 
پخش اعلامیه با آدرس مشخص

به گزارش ایرنا، در نخستین ساعات آغاز حرکت مردم برای پیوستن به صفوف تظاهر کنندگان مقابل دانشگاه صنعتی شریف در خیابان آزادی، اعلامیه ای علیه مذاکرات هسته ای پخش شد که در پایان آن آدرس اینترنتی تشکل یک دانشگاه مشخص درج شده بود.

این بروشور و پخش گسترده آن در بزرگترین مراسم وحدت ملی در حالی پخش شد که حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران در آخرین بیانات خود، از روند مذاکرات و عملکرد تیم مذاکره کننده حمایت کردند.

از سوی دیگر، این اقدام تفرقه افکنانه در حالی صورت گرفته که دستگاه دیپلماسی در 18 ماه گذشته با تاکید بر حرکت در چارچوب راهبرد تعیین شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، بخش اعظم توان خود را برای حل و فصل پرونده هسته ای صرف کرده است.

(نسخه ای از این اعلامیه دربرگیرنده ادعاها و اتهامات، در اختیار ایرنا است)

شعار انحرافی در آزادی

همچنین گروهی دیگر هنگام آغاز سخنرانی رییس جمهوری در میدان آزادی در صدد ادامه شعارهای انحرافی خود به بهانه مذاکرات هسته ای بودند که با واکنش حاضران مجبور به سکوت و خروج از مقابل جایگاه شدند.

تظاهر کنندگان در مقابل این عده شعار می دادند «حامیان دولتیم - فداییان رهبریم»و «پیروی از خط امام - اطاعت از رهبری- حمایت از روحانی».

 تقدیر یکی از مقامات دولت سابق با سابقه بازداشت از تفرقه افکنان

یکی از اعضای جریان انحرافی که سابقه بازداشت نیز دارد در جریان راهپیمایی 22 بهمن از کسانی که شعارهایی علیه دولت و دیپلماسی هسته ای می دادند با صدای بلند و چند بار تکرار حمایت کرد.

مقام فرهنگی دولت دهم هنگامی که رییس جمهوری در جمع راهپیمایان 22 بهمن حضور یافت از یک گروه چند نفره خواستار شعار دادن علیه دولت شد و در پایان نیز از آنان با شعار «درود بر شما و ... » از آنان قدردانی کرد.

واکنش مردمی به شعارهای انحرافی هنگام حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی

از سوی دیگر، گروه کوچکی (12 نفره) که چنین دیده می شد با برنامه ریزی قبلی در تقاطع قریب - انقلاب حضور یافته بودند، هنگام پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع راهپیمایان، شعارهای انحرافی سر دادند که با واکنش فوری حاضران مجبور به ترک محل شدند.

راهپیمایان شاهد اقدام این گروه با سردادن شعار«22 بهمن روز افتخار ملی، وحدت اصل همیشگی» و «مرگ بر منافق» در اطراف آیت الله هاشمی حلقه محافظتی زدند و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بدون توجه به شعار این افراد، مسیر راهپیمایی را ادامه داد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١١-١٣٩٣, ١٩:۵٨

   

پر مبحث ترین ها