سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دوران احمدی‌نژاد بلای بزرگی برای اصولگرایان بود/نگران نفوذ کلام چهره‌های اصلاحات هستند

وقتی افرادی مانند ناطق نوری، علی مطهری و عسکر اولادی مورد بی‌مهری و بی‌توجهی قرار می‌گیرند و زمانی که وزیر روحانی بخاطر پیگیری ۳ هزار بورسیه اعتماد مجلس را از دست می‌دهد، باید گفت اثری از اصولگرایی در کشور مشاهده نمی‌شود.

استاد دانشگاه تهران، تخریب شخصیت‌های شناخته شده در کشور را همانند حذف درختان تنومند یک کشور دانست که آثار و عواقب ناخوشایندی برای کشور و ملت به دنبال خواهد داشت.

 

حمیدرضا جلایی‌پور در جمع حامیان دولت تدبیر و امید در یزد، حذف رسانه‌ای چهره‌های انقلاب اسلامی را بدون حکم قضایی مردود دانست و گفت: اگر رییس دولت اصلاحات نفوذ کلام نداشت، کاری به وی نداشتند آنها نفوذ کلامش را در انتخابات ۹۲ دیده‌اند و از انتخابات مجلس دهم نگرانند.

جلایی‌پور گفت: جریان افراط گرایی در کشور ما به هیچ وجه جنبه اعتقادی ندارد و هدف آن حفظ کرسی‌های قدرت است.

جلایی پور اظهار کرد: با وجود متفکران بزرگی چون سید جمال الدین اسدآبادی، شهید مطهری، علامه طباطبایی، جامعه ما از نظر تفکر اصلاح طلبی دینی نسبت به کشورهای منطقه بسیار متمایز است.

وی، انتخاب دکتر روحانی را یک فرصت برای ترمیم مشکلات کشور دانست و تصریح کرد: اگر پیروزی روحانی را متصور می‌دانستند صلاحیت وی را رد می‌کردند، همانگونه صلاحیت آیت ا... هاشمی را رد کردند.

به گزارش ایلنا، این فعال سیاسی، دوران احمدی‌نژاد را یک بلای بزرگ برای جریان اصولگرایی عنوان کرد و گفت: وقتی افرادی مانند ناطق نوری، علی مطهری و عسکر اولادی مورد بی‌مهری و بی‌توجهی قرار می‌گیرند و زمانی که وزیر روحانی بخاطر پیگیری ۳ هزار بورسیه اعتماد مجلس را از دست می‌دهد، باید گفت اثری از اصولگرایی در کشور مشاهده نمی‌شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٣, ٠٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها