سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فائزه هاشمی: می‌خواهند بر قاضی دادگاه مهدی اثر بگذارند

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ١٧:٢٢    نسخه چاپی    
همه این هیاهویی که اصولگرایان برای حکم مهدی راه انداخته‌اند، حاکی از آن است که دستشان خالی است و می‌خواهند از طریق فشارهای سیاسی و جوسازی‌های هولناک روی قاضی پرونده اثر بگذارند.

فائزه هاشمی با بیان اینکه اصولگرایان در خصوص پرونده مهدی هاشمی دستشان خالی است، گفت: آنها می‌‌خواهند از طریق فشارهای سیاسی بر قاضی پرونده مهدی اثر بگذارند.

 

 فائزه هاشمی در حاشیه کنگره حزب اراده ملت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده مهدی هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: همه این هیاهویی که اصولگرایان برای حکم مهدی راه انداخته‌اند، حاکی از آن است که دستشان خالی است و می‌خواهند از طریق فشارهای سیاسی و جوسازی‌های هولناک روی قاضی پرونده اثر بگذارند.

وی افزود: پرونده مهدی هیچ چیز خاصی ندارد و ما باید منتظر رأی دادگاه بمانیم.

عضو حزب کارگزاران در پاسخ به این سوال که آیا حزب متبوع شما به عنوان محور اصلاحات قرار دارد؟، توضیح داد: من چنین تصوری نمی‌کنم؛ چراکه کارگزاران در کنار سایر احزاب فعال است و من چنین چیزی را ندیدم و نشنیدم.

به گزارش مهر، این فعال اصلاح‌طلب، در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه به نظر شما چرا آقای خاتمی مورد سانسور رسانه‌ای قرار گرفته است، گفت: این یک کار خلاف قانون است و نشانه ترس از محبوبیت آقای خاتمی و تاثیرگذاری آن در انتخابات ارزشیابی می‌شود.

telegram 19dey.com

تگها: فائزه هاشمی, مهدی هاشمی, قاضی دادگاه, فشارهای سیاسی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ١٧:٢٢

   

پر مبحث ترین ها