سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ناطق نوری : شخص رهبری مدیریت مذاکرات را برعهده گرفته‌اند

ملت ایران در شرایطی که تحریم ها شدید شده و کارشکنی های دشمن همچنان ادامه دارد همانند هشت سال دفاع مقدس مقابل قدرت های غربی ایستاده است.

 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ایران هیچ گاه دنبال مذاکرات هسته ای نبوده و این آمریکایی ها هستند که خواهان مذاکره اند،گفت:شخص رهبری مدیریت مذاکرات را برعهده گرفته‌اند و به طور یقین اگر اجازه معظم له در این کار نبود کسیحق ورود به موضوع مذاکره را نداشت.
حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری عصر امروز در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی در تبریز با بیان اینکه حکومت و حکومت داری کار آسانی نیست٬ گفت: کار اجرایی کردن در کشوری که می‌خواهد شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را حفظ کند، هزینه دارد.

وی با تاکید براینکه حفظ این شعارها خرج دارد٬‌ ابراز کرد: برای ما که می خواهیم از نظر سیاسی مستقل بوده و سرنوشتمان را بجای شرق و غرب خودمان رقم زده و تصمیمات را خودمان بگیریم، این استقلال و آزادی به طور قطع هزینه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: امروز در حالی که تمام کشورها حتی دولت های اروپایی زیر فشار و سلطه آمریکا به سر می برند، ایران اسلامی مستقل از تمام جهات در حال نقش آفرینی در عرصه بین المللی است.

حجت الاسلام ناطق نوری خاطرنشان کرد: ملت ایران در شرایطی که تحریم ها شدید شده و کارشکنی های دشمن همچنان ادامه دارد همانند هشت سال دفاع مقدس مقابل قدرت های غربی ایستاده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٣, ١٩:٣۵

   

پر مبحث ترین ها