سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام تقوی:

حضور وزرای دولت قبل و جبهه پایداری در جلسات وحدت اصولگرایان

رییس شورای همگرایی اصولگرایان در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور محمود احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان اظهار داشت: شخص احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان حضور ندارد اما برخی وزرای وی هستند

 رییس شورای همگرایی اصولگرایان در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور محمود احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان اظهار داشت: شخص احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان حضور ندارد اما برخی وزرای وی هستند.

 حجت الاسلام سید رضا تقوی در حاشیه حضور آیت الله  نوری همدانی در جنوبشرق استان تهران با اشاره به برگزاری جلسات وحدت میان گروه های مختلف اصولگرایی اظهار داشت: بیش از یکسال است که موضوع وحدت اصولگرایان را آغاز کرده ایم و در این مدت به نتایج بسیار خوبی نیز رسیدیم.

رییس شورای همگرایی اصولگرایان افزود: همه افراد این فعالیت های انجام شده را تأیید کردند و حتی کسانی که در جلسات حضور پیدا نمی کنند نیز بر کارهای انجام شده صحه می گذارند.

 

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اصولگرایی را یک حزب ندانست و ادامه داد: بحث ما در این زمینه وحدت در میان نیروهای متدین، مومن و انقلابی است زیرا اعتقاد داریم که اصولگرایی یک حزب نیست زیرا برخی تصور می کنند که ما به دنبال تشکیل حزب هستیم در حالی که اصولگرایی ما فوق حزب است.

این فعال سیاسی با اشاره به دعوت از همه جریاناتی که در حوزه اصولگرایی تعریف می شوند اضافه کرد: برای به نتیجه رسیدن وحدت اصولگرایان از همه جریاناتی که در این حوزه تعریف می شوند، دعوت به عمل آمده و تلاش ما این است که همگرایی و وفاق را در حوزه اصولگرایی تقویت کنیم.

از همه جریانات اصولگرایی دعوت شده است

وی با تأکید بر این نکته که تا به حال برای وحدت در میان اصولگرایان به 24 استان کشور سفر کرده ام بیان داشت: بنده تا به حال به 24 استان کشور به منظور هم اندیشی با گروه های مختلف اصولگرایی سفر کرده ام که جلسات خوبی نیز در این زمینه برگزار شده است.

تقوی متذکر شد: در مدت اخیر بنده به خوزستان سفر کردم و بیش از یک هزار نفر از نیروهای موثر انقلابی در جلسه وحدت اصولگرایان شرکت کردند و در این مراسم آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و آیت الله کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز حضور داشتند که جلسه بسیار پرشوری برگزار شد.

 

این مسئول با ابراز امیدواری از به نتیجه رسیدن تلاش های صورت گرفته اضافه کرد: امیدوارم هر چه به جلو حرکت می کنیم، نتایج بهتری در این زمینه ایجاد شود.

وی با اشاره به ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته گفت: فعالیت های صورت گرفته در جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین گزارش داده شد و به همین منظور خدمت مراجع عظام تقلید هم رسیدیم و آنها نیز کارهای صورت گرفته را تأیید کردند.

رییس شورای همگرایی اصولگرایان در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر حضور محمود احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان اظهار داشت: شخص احمدی نژاد در جلسات وحدت اصولگرایان حضور ندارد اما وزرای آنان حضور دارند.

این فعال سیاسی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا اعضای جبهه پایداری نیز در جلسات وحدت اصولگرایان شرکت می کند یادآور شد: اعضای جبهه پایداری در جلسات عمومی وحدت اصولگرایان شرکت می کنند.
مهر

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٢-١٣٩٣, ٢٣:٢٢

   

پر مبحث ترین ها