سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تقریبا همه راه حل ها برای همه اختلاف ها در دسترس است

ظریف: انشالله فردا تهران خواهیم بود

آقای ظریف همچنین در خصوص باقی ماندن اختلافات طرفین اشاره کرد: البته طرفین همچنان به گفتگوها نیاز دارند ولی به نظر می رسد راه حل ها کاملا در دسترس باشند.

محمدجواد ظریف دوباره در حین پیاده روی کوتاه خود در محاصره خبرنگاران پیگیر قرار گرفت و به چندین سوال آنها پاسخ داد.
به گزارش خبرآنلاین, ظریف در پاسخ به سوالات خبرنگاران ابراز امیدواری کرد امروز نتیجه قابل اطلاع رسانی به دست آید.

ظریف در این توضیحات مختصر خود اشاره کرد، پیشرفت های خوبی در مذاکرات حاصل شده  ولی هنوز مسیر به پایان نرسیده است. هیئت ها همچنان در حال گفتگو هستند. ما امیدواریم اگر کار خوب پیش رود تا آخر امروز اقدامی صورت بگیرد تا بتوانیم به صورت رسمی اطلاع رسانی کنیم.

دکتر ظریف همچنین در خصوص احتمال ادامه مذاکرات و باقی ماندن در لوزان اشاره کرد، انشالله فردا تهران خواهیم بود.

وزیر خارجه کشورمان همچنین اشاره کرد ما از قبل هم اعلام کرده بودیم در پایان این دور قرار نیست توافقی اعلام شود بلکه در خصوص اعلام راه حل ها به جمع بندی برسیم که در شرایط فعلی امید خوبی برای ارائه راه حل ها در مورد اختلافات وجود دارد. اگر همه چیز امروز خوب پیش رود و در پایان امروز به بیانیه ای دست یابیم گفتگوها در آینده نزدیک پی گرفته می شود تا در پایان همان تیر تیر ماه به توافق نهایی دست یابیم. امروز امیدواریم در خصوص ارائه راه حل ها به جمع بندی برسیم. 

آقای ظریف همچنین در خصوص باقی ماندن اختلافات طرفین اشاره کرد: البته طرفین همچنان به گفتگوها نیاز دارند ولی به نظر می رسد راه حل ها کاملا در دسترس باشند.

آقای دکتر ظریف همچنین در پایان ضمن خودداری از بیان جزئیات بیانیه اظهار داشت، هنوز بیانیه نهایی نشده که من جزئیات را به شما بگویم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠١-١٣٩۴, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها