سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تقدیر علم الهدی از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

قاومت و ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی غربی ها قابل تقدیر و ارزشمند است.

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در چارچوب راهبرد حضرت آیت الله خامنه ای در لوزان عمل کرد، گفت: مقاومت و ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی غربی ها قابل تقدیر و ارزشمند است.

آیت الله سید احمد علم الهدی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا به اشراف کامل رهبرمعظم انقلاب بر روند مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: رهبر فرزانه انقلاب بارها تاکید کرده اند که در هیچ شرایطی نباید اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی از بین برود و به نظر می رسد تیم مذاکره کننده هسته ای نیز بر این اساس حرکت کرده است.

وی به برخی از ویژگی های بارز تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اشاره کرد و افزود: تلاش بسیار زیاد این عزیزان که عید امسال خود را در مذاکرات گذراندند و مقاومت بر سر خواسته های بحق ملت ایران از ویژگی های بارز تیم مذاکره کننده هسته ای است.

آیت الله علم الهدی عنوان کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای در توافق نهائی نیز نباید اجازه دهد زیاده خواهی غربی ها به نتیجه برسد.

ایران و کشورهای عضو گروه 5 + 1 پنجشنبه شب در لوزان سوییس بیانیه ای در باره توافق اصولی بر سر چارچوب ادامه فعالیت های هسته ای ایران منتشر کردند.telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠١-١٣٩۴, ١٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها