سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس‌جمهور ۲۶ و ۲۷ فروردین به استان گیلان سفر می‌کند

هیأت دولت در روزهای ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه به شهر رشت استان گیلان سفر کند.

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان گیلان، با بیان اینکه رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت ۲۶ و ۲۷ فروردین به استان گیلان سفر می‌کنند، گفت: رئیس‌جمهور در این سفر با جمعی از مردم به‌ویژه خانواده‌های شهدا، نخبگان، کارآفرینان و دانشگاهیان دیدار می کند.


محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به سفر دو روزه دکتر روحانی رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت به استان گیلان، گفت: هیأت دولت در روزهای ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه به شهر رشت استان گیلان سفر کند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که رئیس‌جمهور در این سفر با جمعی از مردم به‌ویژه خانواده‌های شهدا، نخبگان، کارآفرینان و دانشگاهیان دیدار کند.

قربانی افزود:‌متأسفانه استان گیلان از نظر شاخص های توسعه از متوسط کشوری پایین تر است و بخش عمده‌ای از مصوبات دولت‌های گذشته برای این استان اجرایی نشده است.

وی ادامه داد: در سفراعضای هیأت دولت به استان گیلان، قطعا برخی از مشکلات این استان به‌ویژه برخی پروژه‌های نیمه تمام از جمله طرح‌های راه‌سازی، مهار آب‌های سطحی، گاز و آب روستایی و توسعه کشاورزی مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠١-١٣٩۴, ٢٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها