سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ظریف در مجلس: با حمایت ملت و رهبری با قدرت کار را جلو می‌بریم

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩۴, ١٨:١٣    نسخه چاپی    
بعد از صحبت‌های ظریف و عراقچی رئیس مجلس نیز این جلسه را مثبت خواند و از تیم مذاکره کننده حمایت کرد.


یک نماینده مجلس درباره جلسه غیر علنی امروز گفت که به جز چند نماینده که ساز ناهماهنگی با مجلس می‌زنند، اکثر نمایندگان از این جلسه راضی بودند.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیحات جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه) مجلس با حضور محمد جواد ظریف و عباس عراقچی در خصوص بررسی آخرین تحولات مذاکرات هسته‌ای، گفت: آقای ظریف در ابتدای صحبت‌هایشان تأکید کردند که توافق عزتمندانه را دنیا قبول دارد.

به گفته وی، بعد از صحبت‌های ظریف و عراقچی، زاکانی، زارعی، بروجردی و منصوری آرانی از دو فراکسیون اصولگرای مجلس به ایراد صحبت پرداختند.

پیرموذن گفت: بیشتر انتقادات نمایندگان به موضوع پروتکل الحاقی بود که آقای ظریف این‌گونه پاسخ داد که اغلب کشورهای عضو ان‌پی‌تی پروتکل الحاقی را پذیرفته‌اند و این تنها برای ایران نیست. البته ایشان تأکید کردند که ما در دنیا و منطقه دشمن داریم و باید تلاش کنیم که کار را با قوت جلو ببریم.

این نماینده اصلاح طلب مجلس همچنین گفت: آقای ظریف در پاسخ‌هایشان به نمایندگان بر این موضوع تأکید کردند که با حفظ عزت کار را با قوت جلو می‌بریم و تلاش می‌کنیم ضمن حفظ حقوق مسلم ایران در تثبیت حق غنی‌سازی تحریم‌های اقتصادی و مالی را لغو کرده و بساط پروژه ایران هراسی را جمع کنیم. همه اینها با برخورداری از حمایت ملت و مقام معظم رهبری شدنی است.

پیرموذن همچنین گفت: بعد از صحبت‌های ظریف و عراقچی رئیس مجلس نیز این جلسه را مثبت خواند و از تیم مذاکره کننده حمایت کرد.

وی در پایان جلسه را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: این جلسه هم اندیشی بسیار خوبی بود که اکثر نمایندگان از این جلسه راضی بودند به جز چند نماینده که ساز ناهماهنگی با مجلس می‌زنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩۴, ١٨:١٣

   

پر مبحث ترین ها