سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش آیت‌الله‌سیستانی به حادثه قطیف

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵١    نسخه چاپی    
آیت الله سیستانی مرجع شیعیان عراق روز دوشنبه در بیانیه ای شهادت شماری از شیعیان شهر قطیف عربستان در حمله تروریستی روز جمعه گذشته را بسیار دردناک توصیف کرد.

آیت الله سیستانی مرجع شیعیان عراق روز دوشنبه در بیانیه ای شهادت شماری از شیعیان شهر قطیف عربستان در حمله تروریستی روز جمعه گذشته را بسیار دردناک توصیف کرد.

به گزارش پایگاه خبری المسله، آیت الله سیستانی به مردم شهر قطیف عربستان در خصوص شهادت شماری از نمازگزاران شیعه در حمله تروریستی به مسجد امام علی (ع) در روستای القدیح، تسلیت گفت.

در پیام تسلیت آمیز آیت الله سیستانی به مردم قطیف آمده است: اهالی عزیز قطیف، سلام و رحمت خدا بر شما باد؛ با اندوه و تاسف خبر حمله ناجوانمردانه به برادران نمازگزار خود را در مسجد امام علی (ع) در روستای القدیح دریافت کردیم؛ حادثه که در آن تعدادی کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند، خون پاک آن ها که به زمین ریخت، بهای ولایت مداری و پیروی از اهل بیت (ع) بوده است.

در پیام آیت الله سیستانی آمده است: ما این مصیبت دردناک را به شما تسلیت می گوییم و با شما به خصوص کسانی که عزیزان خود را در این حادثه از دست دادند ابراز همدردی می کنیم و از خداوند برای بازماندگان صبر مسئلت می کنیم. همچنین از خداوند می خواهیم زخمی های این حادثه را شفای عاجل و سلامتی عنایت کند، چرا که خداوند شنوا و اجابت کننده دعا است، لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.

یک عامل انتحاری در حالی که کمربند منفجره به تن داشت روز جمعه خود را در مسجد امام علی (ع) در روستای قدیح واقع در شهر قطیف شرق عربستان، منفجر کرد که در پی آن 21 شیعه کشته و 121 تن دگیر زخمی شدند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵١

   

پر مبحث ترین ها