سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون امنیتی وزیر کشور خبرداد:

اتخاذ تمهیدات امنیتی برای مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره)

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩۴, ١۴:١۴    نسخه چاپی    
در حوزه‌های امنیتی و ترافیکی در نظر گرفتن تمهیدات لازم از مبدا تا مقصد به شورای تامین استان‌های سراسر کشور ابلاغ و پیش‌بینی‌های جدید در این راستا انجام شده است .

معاون امنیتی وزیر کشور گفت: برای تامین امنیت مراسم بزرگداشت حضرت امام در سال جاری از آن سوی مرزها تا عمق کشور و خود مراسم لایه‌هایی پیش بینی شده تا از هرگونه اقدام ضد امنیتی جلوگیری شود.

 

حسین ذوالفقاری در جلسه هماهنگی کمیته‌های برگزاری بزرگداشت مراسم حضرت امام (ره) اظهار کرد: بعد از مراسم سال گذشته جلسه‌ای تشکیل شد و معایب و نواقصی که وجود داشت در 16بند احصاء شد و در دستور کار دستگاه‌ها قرار گرفت.

وی ادامه داد:هفته گذشته نیز گزارشی از مسئولین کمیته‌ها اخذ شد و مشخص شد که این 16 مورد یا برطرف شده و یا این که در حال برطرف شدن است.

معاون وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها و مسئولین کارگروه‌های تشکیل شده برای تامین نظم و امنیت مراسم ارتحال امام در سال جاری در آمادگی کامل به سر می‌برند اظهار کرد: از آن سوی مرزها تا عمق کشور و تا خود مراسم لایه‌هایی پیش بینی شده است تا از هر گونه اقدام ضد امنیتی در مراسم جلوگیری شود.

وی درادامه با مورد توجه قرار دادن اقدامات انجام شده برای امنیت زائرین گفت: در حوزه‌های امنیتی و ترافیکی در نظر گرفتن تمهیدات لازم از مبدا تا مقصد به شورای تامین استان‌های سراسر کشور ابلاغ و پیش‌بینی‌های جدید در این راستا انجام شده است .

ذوالفقاری در ادامه با اشاره به اینکه مراسم ارتحال امام در سال جاری با نیمه شعبان مقارن شده است، گفت:‌ با توجه به ایجاد ترافیک در مسیر حرم به قم و محورهای مواصلاتی پیش بینی‌های لازم انجام شده و کمیته‌های ترافیکی یک روز قبل از مراسم در محل‌های لازم مستقر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، معاون امنیتی وزیر کشور تصریح کرد: با آخرین گزارشات رسیده و موارد لحاظ شده و کارهای انجام شده ما در راستای برگزاری مراسم امسال مشکلی نخواهیم داشت.

 

 
 

telegram 19dey.com

تگها: معاون امنیتی وزیر کشور, مراسم, سالگرد امام خمینی(ره), امنیت‏

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩۴, ١۴:١۴

   

پر مبحث ترین ها