سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکایت معاون اجرایی احمدی نژاد از جهانگيري

به گزارش پارسینه ،معاون اجرايي محمود احمدي نژاد در دولت دهم از قصدش براي شکايت از اسحاق جهانگيري معاون اول دولت يازدهم خبر داد .

حميد بقايي معاون اجرايي محمود احمدي نژاد در دولت دهم در گفتگو با خبرگزاري آريا از تصميم خود براي شکايت از اسحاق جهانگيري معاون اول دولت يازدهم خبر داد و گفت: متاسفانه برخي از مسوولين ارشد دولت آقاي روحاني پس از استقرار، در اقدامي غير قانوني با تصرف صندوق قرض الحسنه شهيدان رجايي و باهنر، مبادرت به تغيير اساسنامه و درج نام خود به عنوان اعضاي هيأت امناي آن نموده اند.

وي افزود: اين آقايان با جا به جا کردن اسناد و مدارک و ثبت آن، صندوق را به نام خود منتقل و به دروغ اعلام مي نمايند «اين صندوق دولتي است و به همين علت ما آن را به دولت بازگردانديم»!!. اين در حالي است که اصولاً نهاد رياست جمهوري قانوناً مجوزي براي داشتن موسسات مالي نداشته و در اساسنامه صندوق مذکور نيز دولتي بودن آن قيد نشده است.

بقايي افزود: در حال حاضر، رييس هيأت امناي خودخوانده اين صندوق، آقاي جهانگيري است و بنده به عنوان رييس هيأت امناي قانوني از ايشان به اتهام سوء استفاده از مقام، شکايت کيفري خواهم کرد و ايشان بايد پاسخگو باشند که با چه ادله و بر اساس چه منطق قانوني، يک مجموعه غير دولتي را تصرف کرده ، به نام خود منتقل کرده و حتي برخي از آقايان، براي انحراف افکار عمومي و سايرين، با انجام عمليات ايذايي و مصاحبه هاي متعدد، مدعي دولتي بودن صندوق و بازگرداندن آن به دولت مي شوند.

 

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۴, ٠٠:٢۴

   

پر مبحث ترین ها