جمع بندي مذاکرات زير ذره بين مجلس

عضو شوراي مرکزي فراکسيون اصولگرايان رهروان ولايت مجلس با اشاره به اينکه پايداري مردم امتيازي براي تيم مذاکره کننده بود گفت: جمع بندي مذاکرات سه شنبه هفته آينده در مجلس مورد بررسي دقيق قرار خواهد گرفت.


عزت الله يوسفيان ملا در مصاحبه با خبرگزاري صداوسيما، پايداري و مقاومت مردم را دردستيابي به توافق هسته اي، شاخصي مهم برشمرد و گفت: رهبر معظم انقلاب از مذاکره کنندگان حمايت کرد و و سپس، مردم کشورمان هم به دليل اطميناني که به تيم مذاکره کننده داشتند صبر کرده و به تيم مذاکره کننده فشاري وارد نکردند.
نماينده مرم آمل در مجلس ادامه داد: تيم مذاکره کننده نيز به دليل اطمينان از مردم و صبوري آنها با خيالي آسوده به مذاکرات ادامه داد و در واقع مي توان پايداري مردم را امتيازي براي تيم مذاکره کننده دانست.


يوسفيان ملا با اشاره به اينکه توافق هسته اي همراه با رعايت خطوط قرمز انجام شد تصريح کرد:‌در اين توافق از انرژي هسته اي محروم نشده و از انرژي در حد رفع نيازمان بهره مند خواهيم بود همچنين دانش هسته اي نيز همچنان رشد خواهد داشت.


وي هدايت ها و رهنمودهايرهبر معظم انقلاب را در دستيابي به توافق با اهميت دانست و گفت: رهبر انقلاب خطوط قرمز و سياست هاي کلي را تنظيم و مشخص کردند،در واقع ترسيم خطوط قرمز از سوي مقام معظم رهبري حتي براي طرف مقابل نيز تعيين تکليف مي کرد و چه بسا در صورت عدم ترسيم خطوط قرمز قدرت چانه زني طرف مقابل بيشتر مي شد.
به گفته يوسفيان ملا مشخص شدن حدود و ثغور مذاکرات از سوي رهبر معظم انقلاب براي طرف مقابل هم الزام آور بود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١۴:٣٧

   

پر مبحث ترین ها