سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ارسال گزارش نهایی کمیسیون ویژه برجام تا 10 مهر به مجلس

عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: جمع‌بندی نظرات پیرامون بررسی برجام در کمیسیون ویژه به احتمال بسیار تا دهم مهر به صحن علنی ارائه خواهد شد.


"اسماعیل کوثری" عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران؛ با بیان اینکه جلسات بررسی برجام در کمیسیون ویژه همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: جمع‌بندی نظرات پیرامون بررسی برجام در کمیسیون ویژه به احتمال بسیار تا دهم مهر به صحن علنی ارائه خواهد شد.

وی قضاوت در مورد برجام را زود هنگام دانست و گفت: تاکنون با دعوت از مسئولان مربوطه، تلاش بر شنیدن نظرات پیرامون برجام بوده است و جمع‌بندی در نهایت انجام می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین دعوت مجدد از میهمانان حضور نیافته در جلسات کمیسیون ویژه برجام را محتمل دانست و خاطرنشان کرد: کمیسیون ویژه بررسی برجام با غیبت این میهمانان مسلما از اشخاص دیگری برای حضور دعوت خوهد کرد.

شایان ذکر است؛ علی‌اکبر ولایتی میهمان جلسه صبح روز چهارشنبه (25 شهریور) کمیسیون بررسی برجام بود که از شرکت در این کمیسیون به دلیل مشغله کاری زیاد انصراف داد.

همچنین طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی و سیف رئیس بانک مرکزی در جلسه صبح روز سه‌شنبه (24 شهریور) کمیسیون ویژه بررسی برجام حضور نیافتند.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۶-١٣٩۴, ١١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها