سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حقیقت پور: حاضران نباید حب و بغض شخصی را در فرایند برجام دخیل کنند

نایب رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام، گفت: ما درباره اجتناب از طرح نگاه‌های سیاسی و حزبی در جریان نشست‌های کمیسیون تذکراتی را به افراد داده‌ایم تا هر کسی گرایش‌های سیاسی خود را بیرون این کمیسیون بگذار و تنها با نگاهی تخصصی و حرفه‌ای وارد نشست شود.


منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خانه ملت، درباره عملکرد کمیسیون ویژه بررسی برجام، گفت: در نشست‌های این کمیسیون مباحث جدی و بی پرده مطرح می‌شود و این مباحث بخش‌های مختلف برجام مورد کالبدشکافی قرار می گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتقادات صورت گرفته درباره مدیریت کمیسیون ویژه بررسی برجام، ادامه داد: ما درباره اجتناب از طرح نگاه‌های سیاسی و حزبی در جریان نشست‌های کمیسیون تذکراتی را به افراد داده‌ایم تا هر کسی گرایش‌های سیاسی خود را بیرون این کمیسیون بگذار و تنها با نگاهی تخصصی و حرفه‌ای وارد نشست شود.

وی ادامه داد: بالاخره درباره موضوع برجام مخالفان و موافقانی وجود دارد، اما افراد باید حب و بغض شخصی و برداشت‌های حزبی و گروهی خودشان را در فرایند تصمیم‌گیری برجام دخیل نکنند.

حقیقت پور افزود:‌ تلاشمان هست که افراد نگاه سیاسی خود را وارد کمیسیون برجام نکنند، اما مقاومت‌هایی صورت می‌گیرد، در هر صورت مردم باید قضاوت‌ کنند، زیرا آن‌ها تمام نمایندگان را انتخاب می‌کنند.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۶-١٣٩۴, ١۴:١٠

   

پر مبحث ترین ها