سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه زاکانی به صالحی

عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس از نامه رئیس این کمیسیون به رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه اسناد محرمانه توافق شده بین ایران و ۱+۵ به کمیسیون متبوعش خبر داد.عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس از نامه رئیس این کمیسیون به رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه اسناد محرمانه توافق شده بین ایران و ۱+۵ به کمیسیون متبوعش خبر داد.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس در نامه‌ای خطاب به علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی درخواست کرده تا اسناد محرمانه مربوط به توافق ایران با 1+5 به این کمیسیون ارائه شود.

وی ادامه داد: این اقدام در راستای بررسی‌های دقیق‌تر برجام انجام شده تا وکلای ملت پس از آگاهی از تمامی ابعاد توافق با دقت بیشتری ابعاد برجام را مورد بررسی قرار دهند تا مبادا لایه‌های پنهان این توافق تعهدات مضاعفی را برای کشورمان ایجاد کند.

به گزارش فارس، پیش از این نیز حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس اعلام کرده بود که این کمیسیون قصد دارد تا علاوه بر برجام، اسناد محرمانه توافق را نیز مورد بحث و بررسی قرار دهد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠۶-١٣٩۴, ١٢:٣٨

   

پر مبحث ترین ها