سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی نژاد این روزها همه‌جا هست

رئیس دولتهای نهم و دهم بنا دارد که در زمان مناسب به همه منتقدانش پاسخ دهد.


"محمود احمدی‌نژاد" رئیس‌ دولتهای نهم و دهم در حاشیه مراسم ترحیم "محمدرحیم آقایی‌پور" معاون مدیرکل امور مجلس وزارت خارجه که عصر چهارشنبه برگزار شد، در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه  آیا در انتخابات مجلس دهم شرکت خواهید کرد، اظهار داشت: "بیکارید که برای خودتان و ما دردسر درست می‌کنید؟ من یک ایرانی‌ام و قطعا در انتخابات شرکت می‌کنم و رأی می‌دهم."


وی درباره حضورش در انتخابات به عنوان کاندیدا گفت: من نه فعالیت حزبی خواهم کرد و نه مطلقا کاندیدایی را معرفی می‌کنم.
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال دیگر باشگاه خبرنگاران درباره برخی نقدها به دولت‌های نهم و دهم نیز تصریح کرد: به وقتش جواب همه نقدها را می‌دهم.


اظهارات احمدی‌نژاد درباره عدم حضورش در انتخابات مجلس دهم به عنوان کاندیدا در حالی مطرح می‌شود که اخیراً حضور وی در برخی مراسم و جایگاه ها از جمله مسجد محمدیه تهران، جمع مردم بیرجند و همچنین حضور در مراسم ترحیم "هادی نوروزی" کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، شائبه‌های زیادی را درباره برنامه‌های مدون رئیس دولت‌های نهم و دهم برای انتخابات مجلس دهم در رسانه‌ها ایجاد کرده است.

 

telegram 19dey.com
علی    16 مهر 1394 12:58
بجای حضور درجمع سرمایه داران ویا کارخانه داران حضور ایشان درمراسم ترحیم که مراسمی مرده واشتغالی ازآن بیرون نمی یاد نشان شکست وفلاکت است .بله درست است صنعت گری نیست ونمانده همه ورشکسته شدند..... پس بهتره دفتر کارش ببره پیش قبرستانها
  • +3

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩۴, ٠٩:٠۴

   

پر مبحث ترین ها