سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سناتور جمهوری‌خواه اوباما را احمق خواند

گراسلی از سناتورهای با نفوذ جمهوری‌خواه و عضو کمیته قضایی سنای آمریکاست که با پرونده‌های مربوط به دادگاه عالی این کشور نیز ارتباط دارد.
یک سناتور جمهوری خواه با انتقاد از طرح خدمات درمانی رئیس جمهوری آمریکا، اوباما را یک "احمق" خطاب کرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه یو‌اس‌ای تودی، "چارلز گراسلی" با انتشار پیامی در توئیتر، بدلیل اظهار نظر اوباما در مورد استقلال عمل دادگاه عالی آمریکا که قرار است لایحه بهداشت عمومی این کشور را بررسی و در مورد آن تصمیم‌گیری کند، وی را "احمق" نامید.

گراسلی در پیام خود آورده بود: مردم از من می‌پرسند چرا از اظهار نظر اوباما در مورد دادگاه عالی آمریکا به خشم نیامده و واکنشی نشان نداده‌م. من هم در پاسخ گفتم که مانند این استاد سابق حقوق اساسی "احمق" نیستم.

منظور وی از استاد سابق حقوق اساسی باراک اوباما بوده است. اوباما هفته گذشته گفته بود که وی انتظار دارد دادگاه عالی آمریکا قانون بهداشت عمومی (خدمات درمانی) را تایید کند که این اظهار نظر وی بدلیل زیر سؤال بردن استقلال دادگاه عالی آمریکا بسیار مورد انتقاد قرار گرفته بود.

گراسلی از سناتورهای با نفوذ جمهوری‌خواه و عضو کمیته قضایی سنای آمریکاست که با پرونده‌های مربوط به دادگاه عالی این کشور نیز ارتباط دارد.

"دیوید آکسلورد" مشاور سیاسی اوباما نیز در واکنش به اظهارات گراسلی و ادبیات وی نوشت: آقای گراسلی. مراقب باشید. فکر می‌کنم یک کودک 6 ساله حساب کاربری شما را ربوده و برای تخریب شما این پیام‌ها را منتشر می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩١, ١٩:۵۶

   

پر مبحث ترین ها