سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استراو نیمه دوم دی ماه به ایران می‌آید

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٢, ١٢:۴٧    نسخه چاپی    
در این جلسه در مورد زمان حضور جک استراو و اعضای گروه دوستی پارلمانی انگلیس و ایران به تهران مباحثی مطرح شد و مقرر شد که این سفر در نیمه دوم دی ماه انجام شود.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت که طبق مباحث مطرح شده در جلسه روز گذشته با کاردار غیرمقیم ایران در انگلیس مقرر شد که سفر گروه پارلمانی دوستی انگلیس و ایران در نیمه دوم دی ماه انجام شود.

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح جزئیات جلسه روز گذشته‌اش با حبیب‌الله زاده، کاردار غیرمقیم ایران در انگلستان، گفت: در این جلسه در مورد زمان حضور جک استراو و اعضای گروه دوستی پارلمانی انگلیس و ایران به تهران مباحثی مطرح شد و مقرر شد که این سفر در نیمه دوم دی ماه انجام شود.

به گفته وی؛ هفته آینده در جلسه‌ای دیگر با کاردار غیرمقیم ایران در انگلیس زمان دقیق سفر گروه دوستی پارلمانی انگلیس و ایران به تهران و برنامه‌ها و چارچوب های سفر مشخص می‌شود.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس همچنین گفت: ممکن است آن‌ها درخواستی برای ملاقات هایی داشته باشند ولی چون ما میزبان هستیم جزئیات سفر و برنامه‌ها را تنظیم کرده و به اطلاع آن‌ها می‌رسانیم. تمامی این موارد در جلسه هفته آینده با آقای حبیب‌الله زاده قطعی خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٢, ١٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها