سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش اردوغان به استعفای وزرای کابینه/خطاکاران یقینا مجازات می‌شوند

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٢, ١٧:٢۶    نسخه چاپی    
تمام کسانی که مرتکب خطایی شده باشند، یقینا مجازات می‌شوند اما ابتدا باید جرم آن‌ها مشخص باشد و تنها نمی‌توان به اتهامات اکتفا کرد.
نخست‌وزیر ترکیه امروز (چهارشنبه) در سخنرانی خود پس از استعفای سه تن از وزرای کابینه‌اش گفت: ممکن است اشتباهاتی در گذشته از سوی حزب حاکم عدالت و توسعه رخ داده باشد، اما ما در تصحیح آن به هیچ‌ وجه کوتاهی نمی‌کنیم.

به گزارش ایسنا، نخست‌وزیر ترکیه امروز (چهارشنبه) در سخنرانی خود پس از استعفای سه تن از وزرای کابینه‌اش گفت: ممکن است اشتباهاتی در گذشته از سوی حزب حاکم عدالت و توسعه رخ داده باشد، اما ما در تصحیح آن به هیچ‌ وجه کوتاهی نمی‌کنیم.

به گزارش شبکه اسکای نیوز عربی،‌ رجب طیب اردوغان، نخست‌وزیر ترکیه در آنکارا اظهار کرد: حزب عدالت و توسعه همواره در تلاش برای تحقق این دو شعار یعنی عدالت و توسعه بوده و آن‌هایی که ما را به فساد متهم می‌کنند، هیچ بویی از حق و عدالت نبرده‌اند.

اردوغان در ادامه گفت: یقینا پرونده ما در گذشته کاملا سفیده سفید نبوده است، اما این به معنای آن نیست که بتوان به حزب عدالت و توسعه هر اتهاماتی را وارد کرد.

نخست‌وزیر ترکیه افزود: بسیاری از کسانی که در رابطه با پرونده جاری دستگیر شده‌اند، بی‌گناه هستند و باید تحقیقات در این باره سری برگزار شود اما متاسفانه رسانه‌ها این مساله را بیش از اندازه بزرگ کرده‌اند.

اردوغان تاکید کرد: تمام کسانی که مرتکب خطایی شده باشند، یقینا مجازات می‌شوند اما ابتدا باید جرم آن‌ها مشخص باشد و تنها نمی‌توان به اتهامات اکتفا کرد.

نخست‌وزیر ترکیه با متهم کردن طرف‌های خارجی برای ضربه زدن به حزب عدالت و توسعه و ترکیه گفت: برخی‌ها در داخل به همراهی طرف‌هایی در خارج از ترکیه سعی در تضعیف ما دارند و تلاش‌هایی در این باره آغاز شده که هدف آن تخریب وجهه ترکیه است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٢, ١٧:٢۶

   

پر مبحث ترین ها