سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری فرمانده گروه‌ عامل انفجار سفارت ایران

گروه تروریستی موسوم به " گردان عبدالله عزام" مسئولیت انفجارهای انتحاری مرگبار در نزدیکی سفارت ایران در بیروت را به عهده گرفته بود.
یک منبع امنیتی آگاه در لبنان اعلام کرد که ارتش این کشور موفق شده است تا فرمانده گروه تروریستی "گردان‌های عبدالله عزام" را دستگیر کند.
به گزارش خبرگزاری تنسیم به نقل از المیادین، یک منبع امنیتی آگاه در لبنان اعلام کرد که ارتش این کشور چند روز پیش موفق شده است تا فرمانده گردان‌های "عبداله عزام" را که یک فرد عربستانی می‌باشد دستگیر کند.

همچنین برخی منابع آگاه تاکید کردن که هدف از ناآرامی‌های هفته‌های اخیر در صیدا ایجاد پوششی برای فرار "ماجد الماجد" فرمانده گروه تروریستی عبدالله عزام بوده است.
لازم به ذکر است که گروه تروریستی موسوم به " گردان عبدالله عزام" مسئولیت انفجارهای انتحاری مرگبار در نزدیکی سفارت ایران در بیروت را به عهده گرفته بود.

این انفجار‌ها به وسیله یک عامل انتحاری سوار بر موتور سیکلت و یک خودروی بمب گذاری شده با فاصله زمانی چند دقیقه و در فاصله 10 متری از سفارت جمهوری اسلامی ایران در منطقه الجناح در بیروت رخ داد که بر اثر آن حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان به شهادت رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٣٧

   

پر مبحث ترین ها